Puiki ir CRAZY idėja nežinantiems kur sutikti Naujuosius Metus – vos vienos dienos kelionė į Milaną ir Naujųjų Metų sutikimas Italijoje – vos už 64 EUR!

Ne paslaptis, kad daugelis nori sutikti Naujuosius Metus kaip įmanoma įspūdingiau ir išradingiau. Juk ne veltui sakoma: „Kaip sutiksi Naujuosius, tokie ir bus ateinantys metai”. Tad pateikiame nuostabų ir crazy variantą 2020-uosius pasitikti Europos madų sostinėje Milane! išskrendant tiesioginiu „RyanAir“ reisu iš Kauno į Milaną gruodžio 31-ąją ir grįžtant tų pačių avialinijų skrydžiu atgal iš Milano į Vilnių už bilietus sumokėsite vos 63,98 EUR! Jei nuspręstumėte Milane pabūti ilgiau, bilietus galima nusipirkti ir dar pigiau. Bet mūsų šis pasiūlymas yra orientuotas tik į vienos dienos bei nakties kelionę Naujųjų Metų sutikimui Milane!Taigi, kaip jau supratote, į priekį skrisite tiesioginiu „RyanAir“ skrydžiu iš Kauno, o atgal grįšite jau į Vilnių. Bilietus kelionei į priekį galite įsigyti paspaudę čia:

Sutikę Naujuosius Metus atgal į Vilnių grįžti galite net dvejais skrydžiais. Mes siūlytumėme pasirinkti vakarinį, bet čia jau kiekvieno apsisprendimo reikalas. Bilietus atgal į Lietuvą galite nusipirkti paspaudę čia:
Jei Jums reikia pagalbos nuperkant bilietus ar konsultacijos dėl šios kelionės – visada galite su mumis susisiekti Facebook’e arba parašydami mums elektroninį laišką. Bilietų kainos yra momentinės ir bet kada gali pasikeisti.

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.