Pigūs tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Rijeką, Kroatija – tik 79 EUR į abi puses!

Puikus pasiūlymas norintiems pratęsti ateinančią vasarą didžiausiame Kroatijos uostamiestyje, esančiame visai šalia didžiulio Istros pusiasalio bei Krk salos. Punktualiausios pasaulyje skrydžių bendrovės apdovanojimą užsitarnavusios nacionalinės Latvijos oro linijos „AirBaltic“ pristatė naujų maršrutų tinklelį, kuriame atsirado vietos ir šiam Kroatijos miestui. Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Rijeką dabar tekainuoja vos 79 EUR į abi puses. Į bilietų kainą yra įskaičiuotas tik skrydis su rankiniu bagažu. Norint su savimi pasiimti lagaminą, reikės už jį susimokėti papildomai. Bilietų už 79 EUR yra visam rugsėjo ir spalio mėnesį, kas yra nuostabu – tokiu metu didžiausi karščiai ir atostogautojų pulkai jau bus atslūgę, tad turėsite unikalią progą ramiai pasimėgauti +25 C temperatūra bei ramesnėmis atostogomis.
Rijekoje gausu kultūros, mokslo įstaigų, daug jaunimo, tad čia judru ir gyvybinga. Rijeka tikrai patiks tiems, kurie grįžę iš paplūdimio ieško miesto pramogų. Beje, Rijekos paplūdimiuose, kur jūroje pilna uolų, anksčiau atėję poilsiautojai gali įsikurti ant šių akmeninių salelių ir mėgautis krištoliniu jūros vandeniu nesistumdydami tarp daugybės poilsiautojų. Vanduo čia toks skaidrus, kad matyti ne tik visos praplaukiančios žuvelės, bet ir visi dugno akmenėliai, po kuriuos ropinėja jūrų ežiai, ramesnės vietelės ieško jūrų žvaigždės. Be restoranų, barų ir kavinių, smalsūs turistai turės kur pasižvalgyti po senovinę miesto dalį, kuri prasideda už Kroatijos Respublikos aikštės. Senamiestis nelabai didelis, bet gražus. Seniausias Rijekos architektūros paminklas – Senųjų vartų arka. Įspūdingi miesto vaizdai atsivers pakilus į miesto bokštą Pod Uriloj ar gynybinį bokštą, užlipus ant Kalvarijos kalvos. Teisingumo rūmuose galima aplankyti Jūreivystės ir istorijos muziejų. Savo dvasia miestas, nors ir be kanalų, labai artimas Venecijai.
Pigių bilietų į Rijeką datos: 2020 metų rugsėjis-spalis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Rijeka-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Rijeką su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei manote, kad rugsėjo mėnesį dar bus per karšta, tuomet už tą pačią kainą galima keliauti ir spalį – spausti čia.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Rijeką su grįžimu atgal!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.