Pigūs bilietai su „Air China“ iš Varšuvos į Taipėjų, Taivanas – tik nuo 353 EUR!

Atsirado pigių bilietų iš Varšuvos į mažąja Kinija vadinamą Taivaną. Nacionalinės Kinijos avialinijos „Air China“ pasiūlė labai pigius bilietus iš Lenkijos sostinės į Taipėjų. Pigiausi bilietai dabar tekainuoja vos nuo 353 EUR už kelionę į abi puses! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kaip ir visi „Air France“ skrydžiai, kelionė būtų vykdoma su trumpu persėdimu avialinijų bazėje – Pekine.
Pasaulyje ne taip daug valstybių, dėl kurių politinio statuso nesutaria ne tik atskiri žmonės, bet ir skirtingos valstybės. Tas apsimetėlis ar nepripažintasis yra Kinijos pašonėje įsikūręs Taivanas. Taivane nepamatysite kinų sienos, terakotinės kareivių armijos, ištaigingo Šanhajaus Pudongo rajono ir kitų tik su didžiąja Kinija siejamų dalykų. Gal todėl Taivanas nėra garsi turizmo šalis. Tačiau ši beveik dvigubai už Lietuvą mažesnė sala turi labai daug ką pasiūlyti net ir išrankiam turistui.
Šalyje įkurti aštuoni nacionaliniai parkai siūlo fantastiško grožio kraštovaizdžių įvairovę: Taroko nacionalinis parkas (UNESCO) įdomus tuo, kad upė suformavo unikalų marmurinį tarpeklį; Jušano nacionalinis parkas yra Taivano ir visos Rytų Azijos stogas. Čia kaip Himalajuose į dangų šauna šimtai aštriabriaunių viršūnių; sostinės pašonėje esantis Jangmingšano (Yangmingshan) nacionalinis parkas kviečia pamatyti užgesusių ugnikalnių kraštovaizdį.
Taroko nacionalinis parkas:

Taivano klimatas labai tinkamas keliauti, nes vidutinė metų oro temperatūra yra 22 laipsniai. Žiemą čia nebūna šalta, o vasarą galima jausti atogrąžų karščius. Vasarą (nuo birželio iki rugpjūčio) kartais salą pasiekia taifūnai. Per šį laikotarpį būtina sekti orų prognozes, nes šėlstančių bangų pakrantės nėra svetingos, o kalnuose nėra saugu.
Pigių bilietų į Taipėjų laikotarpis: 2019 metų rugsėjis-gruodis (didelis datų pasirinkimas, galimas išvykimas ir per Kalėdas)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Pekinas-Taipėjus-Pekinas-VaršuvaPigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kaip jau ir minėjome, už tą pačią sumą galima nuvykti į Taipėjų ir per Kalėdas – spausti čia.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Taivaną su grįžimu atgal į Vilnių! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.