Pigūs bilietai iš Amsterdamo į mistiškąjį Mianmarą (Birmą) – tik nuo 372 EUR į abi puses!

Mianmaras – mistiškiausia šalis, kuri visiškai neseniai atsirado turizmo žemėlapyje. Tai kryžkelė tarp didžiųjų Azijos civilizacijų – Indijos ir Kinijos – bei akimis neaprėpiamo Indijos vandenyno ir Tailando. Kviečiame atrasti šią nepažintą šalį, į kurią norėsite ne kartą sugrįžti ir pakviesti savo draugus bei artimuosius! Pigius bilietus į šią atradimų kupiną šalį siūlo stambiausia Kinijos oro linijų bendrovė – „China Southern Airlines“, kurios bazė įsikūrusi Guangdžou mieste. Natūralu, kad visi skrydžiai iš/į Europą yra vykdomi su tarpiniu sustojimu šiame mieste. Dėmesio – esant norui, skrendant į priekį arba grįžtant yra galimybė susidėlioti kelionę su iki 72 h siekiančiu sustojimu viename didžiausių Kinijos miestų – Guangdžou! Kaip žinia, keleiviams, kurių tranzito laikas Kinijoje siekia iki 72 h, suteikiama nemokama tranzitinė viza ir galima šį laiką išnaudoti pasidairant po šį įspūdingą dangoraižių miestą bei uostą. Į visų „China Southern Airlines“ skrydžių kainą įskaičiuotas iki 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Pigūs bilietai į kosmopolitiškąjį Jangoną (seniau žinomą kaip Rangūną), kuris iki 2005 m. buvo Mianmaro sostine, dar vadinamu „Rytų sodų miestu“ ir kuriame gyvena daugiau nei penki milijonai gyventojų, dabar kainuoja tik nuo 379 EUR! Kelionę tektų pradėti ir baigti Amsterdame, į kurį tiesiogiai iš Vilniaus galima nuskristi su „Air Baltic“ bendrovės lėktuvais.
Mianmaras, seniau vadintas Birmos vardu, tai tarsi dar nepapasakota Azijos istorija. Šalis, ilgą laiką buvusi izoliuota nuo viso pasaulio, šiandien kviečia savo svečius susipažinti su turtingos istorijos paslaptimis, spalvingąja kultūra ir giliomis religinėmis tradicijomis. Keliautojai atvykę į Mianmarą grožėsis spindinčiais auksinėmis šventyklomis miestais, smaragdinės žalumos kraštovaizdžiais, žavėsis nuoširdžiomis kaimelių gyventojų dosniomis šypsenomis.
Turbūt gražiausia ir įspūdingiausia Mianmaro vieta – Bagano šventyklos:
Bagan
Tai šalis kupina staigmenų, neužvaldyta masinio turizmo, tinkama nepamirštamoms egzotiškoms atostogoms. Į Mianmarą galite keliauti kaip į istorinį žygį, aplankant išdidžias šventyklas ir karališkus rūmus, kolonijinius pastatus… Mianmarą galite rinktis norint išvysti nepaprasto grožio laukinę gamtą, pamatyti senas ir unikalias gyvūnų ir augalų rūšis, kurias rasite tik čia, Mianmare. Mianmaras tinkama kelionių kryptis ir pavieniams keliautojams vykstantiems su kuprine, siekiantiems kuo daugiau ištyrinėti, pajausti, paragauti. Šią šalį rekomenduojame rinktis ir poroms, keliaujantiems praleisti romantiško medaus mėnesio. Taip pat šeimoms su vaikais kelionei, norintiems poilsio balto smėlio paplūdimiuose, skalaujamuose sodriai mėlyno vandens.
Pigių bilietų į Mianmarą laikotarpis: 2019 metų rugsėjis-gruodis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Amsterdamas-Guangdžou-Rangūnas (kitaip Jangonas)-Guangdžou-AmsterdamasPigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Amsterdamą į Mianmarą su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame pateikiame pačiame Jangono centre esančio 3* „Clover Hotel“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 5 nakvynės atsieitų vos 240,00 EUR arba 48,00 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Clover_Hotel
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Jangone ar bet kurioje kitoje Mianmaro vietovėje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.