Pigūs bilietai į Sietlą, JAV iš Stokholmo arba Kopenhagos – tik nuo 238 EUR į abi puses!

Pirmoji ir didžiausia pasaulyje oro linijų bendrovių grupė (aljansas) „Star Alliance“, kuriai priklauso tokios visame pasaulyje žinomos oro linijos kaip: „Air Canada“, „Lufthansa“, „Scandinavian Airlines“, „Thai Airways“ bei „United Airlines“ paskelbė akciją – bilietai iš Stokholmo arba Kopenhagos į netoli Kanados sienos esantį Sietlo miestą, kainuoja vos nuo 238 EUR! Visi skrydžiai – jungiamieji su keliais persėdimais viename Europos ir Amerikos oro uostų. Į pigių bilietų kainą įskaičiuotas ir iki 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, „Star Alliance“ lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Tiek Stokholmą, tiek Kopenhagą iš Lietuvos galima pigiai ir patogiai pasiekti „RyanAir” bei „Wizz Air” pigių skrydžių bendrovių lėktuvais.
Sietlas – uostamiestis, turintis daugiau kaip 600 tūkst. gyventojų. Jis yra netoli Kanados sienos, JAV šiaurės vakaruose. Įkurtas Piudžeto fjorde, mieste veikia didelis uostas, iš kurio atsiveria vartai į Ramųjį vandenyną. Greta stūkso didingas Rainierio kalnas, laikomas vienu pavojingiausių veikiančių ugnikalnių pasaulyje. 22-as pagal dydį JAV miestas Vašingtono valstijoje turbūt geriausiai žinomas amerikietiško krepšinio gerbėjams dėl ne taip seniai mieste žaidusios „Supersonics“ komandos. Amerikiečiai Sietlą keiksnoja kaip itin lietingą miestą – šaltuoju metų laiku Sietle šešias iš septynių dienų būna debesuota. Tačiau niūrus oras netrukdo sietliečiams gyventi kitaip nei kiti amerikiečiai. Ir vasarą, ir žiemą čia žalia, kone vasariška. Ne veltui Sietlas vadinamas amžinai žaliuojančiu ir žydinčiu „Smaragdo miestu” (The Emerald City).
Indėnų duvamišų genties vado Sietlo garbei pavadintas miestas pasižymi itin keistais gyventojais. Panašiai kaip Paryžiuje 1889-aisiais, Sietle vykusios Pasaulinės parodos proga buvo pastatytas futuristinis bokštas – Kosmoso adata (Space Needle). Nuo pat bokšto pastatymo, šis tapo miesto simboliu ir pasididžiavimu. Jame veikia vienas pirmųjų pasaulyje besisukančių restoranų. Greta šio bokšto – muziejų ir pramogų erdvė, kurioje stovi didžiausias pasaulyje mokslinės fantastikos muziejus, įsteigtas „Microsoft“ įkūrėjo Paulo Alleno.
Kiekvienas roko muzikos fanas žino, jog XX a. pabaigoje visa JAV populiariosios muzikos spauda kalbėjo tik apie Sietlą – televizijas ir radijos stotis buvo užkariavusios Sietlo scenose pradėjusios groti grupės („Soundgarden“, „Pearl Jam“), o jų vėliavneše tapo iki šiol itin populiari „Nirvana“. Netoli miesto centro yra Nirvanos lyderio Kurto Cobaino namas, kuris vis dar traukia nemažai turistų.
Pigių bilietų į Sietlą laikotarpis: 2020 metų rugpjūtis-gruodžio pradžia (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Stokholmas/Kopenhaga-Frankfurtas-Torontas-Sietlas-Torontas-Miunchenas-Stokholmas/KopenhagaPigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Stokholmas-Sietlas-Stokholmas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Skrydžiai iš Kopenhagos šiek tiek brangesni – spausti čia:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Vilniaus per Stokholmą arba Oslą į Sietlą su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.