Pigūs bilietai į Amsterdamą, Nyderlandai iš Vilniaus – tik nuo 105 EUR į abi puses!

Žinant kaip sudėtinga, nepatogu ir brangu iš Lietuvos pasiekti vieną didžiausių ir užimčiausių oro uostų Europoje – Amsterdamo Schiphol oro uostą, iš kurio labai dažnai būna tiesiog nerealiai pigių kelionių pasiūlymų į egzotiškiausias mūsų Planetos vietas, šis pasiūlymas nuo „Tarptautinių Ukrainos oro linijų“ bendrovės yra kaip gaivaus oro gurkšnis – skrydžiai per Kijevą į nuodėmingiausią Europos ir Nyderlandų miestą – Amsterdamą, per 1300 km nuo Lietuvos nutolusią Olandijos sostinę, dabar tekainuoja vos 105 EUR už bilietus į abi puses! Maža to, į kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg.! Skrydžiai idealiai sudėlioti, su trumpais persėdimais Kijeve. Deja, bet „Tarptautinių Ukrainos oro linijų“ skrydžių metu maistą ir gėrimus teks pirkti lėktuve, nes avialinijos nemokamai keleivių nevaišina.
Amsterdamas – pilnas kontrastų. Daugeliui šis miestas asocijuojasi su tulpėmis, o kitiems galbūt ir su raudonųjų žibintų kvartalu. Jei paklaustumėte, kodėl verta aplankyti šį miestą, tam yra daug priežasčių. Čia jis virpa gyvenimu, o po akimirkos ramus, savas ir prašmatnus, egzotiškas ir tolerantiškas. Miestas keičiasi priklausomai ir nuo metų laiko.
Kad Amsterdamas iš tiesų ypatingas ir išskirtinis miestas, tai liudija ir vienas labai įdomus faktas – Amsterdamo oro uoste, poros gali oficialiai susituokti na, ir žinoma – iš karto nusipirkti sau povestuvinę kelionę. Jei esate ekstremalių nuotykių mėgėjas, verta susimąstyti, galbūt ši paslauga kaip tik jums. Na, o vietų bei objektų ką šiame mieste verta pamatyti yra išties nemažai – jums įspūdį paliks gėlių turgus, Naujoji katedra, Karalių rūmai, gotikinė Senoji bažnyčia, Šv. Antano vartai, Rembranto namas, Van Gogo muziejus. Beje, Amsterdamas garsėja savo kanalais. Jei vyksite vasarą, galėsite jais paplaukioti, o jei vyksite žiemą – juos galėsite apkeliauti slidėmis. Tai dar viena unikali pramoga, kurios negali pasiūlyti kiti miestai. Be to, svečiuojantis Amsterdame būtina aplankyti “bronzinę kavinę”, kurios kokliais dengtos sienos yra beveik juodos nuo papirosų dūmų, čia galima girdėti kaip pilamas alus, o biliardo kamuoliuko smūgius slopina linksmas juokas. Sakoma, jog būtent ši kavinė geriausiai atspindi šio įdomaus miesto dvasią. Dieną aplankius įvarius istorinius objektus, verta prisiminti, jog naktinis gyvenimas Amsterdame taip pat labai aktyvus – čia gausu naktinių klubų, barų. Kanalų, laisvės ir menininkų miestas – taip apibūdina Amsterdamą keliautojai.
Pigių bilietų į Amsterdamą datos: 2016 metų kovas-gegužė
Skrydžių segmentai: Vilnius-Kijevas-Amsterdamas-Kijevas-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Amsterdamas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Zitrobid1
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus iš Lietuvos per Kijevą į Amsterdamą su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.