Nerealu! Pigi trumpa išvyka į Kretos salą Graikijoje iš Vilniaus – vos už 26 EUR į abi puses!

Dėmesio! Nuostabus ir nerealiai pigus pasiūlymas trumpų, kelių dienų trukmės, kelionių mėgėjams! Tiesioginiai „RyanAir“ skrydžiai nuvykti pailsėti 4 dienoms į didžiausią Graikijos salą – Kretą, nutolusią nuo Lietuvos per 2100 km, galima super pigiai, nes jų bilietai tekainuoja niekingus 26 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Siūlome paskubėti ir ilgai negalvoti, nes bilietų tuoj tuoj nebeliks! Tėra viena kelionės data – kovo 27-31 dienomis. Norintiems trumpam ištrūkti pasidžiaugti Graikijos saule ir pirmiems pasitikti artėjantį pavasarį, šis pasiūlymas bus pats tas!
Pigių skrydžių į Kretos salą datos: 2022 metų kovas (tėra viena data už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Kreta-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Tėra tik viena kelionės data pavyzdyje. Siūlome ilgai negalvoti ir bilietus pirkti dabar pat, nes po valandos jų jau nebus:

Kelionės trukmę galite ir prasitęsti, bet bilietai kainuos gerokai brangiau (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.