Neblogai! „RyanAir“ pigūs bilietai iš Kauno į Budapeštą, Vengrija – vos nuo 26 EUR į abi puses!

Turime Jums puikią naujieną! Atsirado labai pigių tiesioginių skrydžių lapkričio mėnesį iš Kauno į vieną gražiausių Europos miestų – Budapeštą, nutolusį nuo Lietuvos per beveik 900 km. Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 26,00 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Keliaujama būtų su „RyanAir“ pigių oro linijų bendrovės lėktuvais.
Daugybę turistų Vengrijos sostinė privilioja savo architektūra, pramogomis, kulinariniu paveldu ir terminiais šaltiniais bei SPA gausa. Greičiausiai Europoje nėra kitos sostinės, kurioje trykštų 80 geoterminių šaltinių ir veiktų kelios dešimtys viešųjų terminių pirčių. Dauguma iki šių dienų veikiančių pirčių yra istorinės, statytos prieš šimtą metų ar dar seniau. Geoterminių vandenų reikšmė turizmo plėtojimui mieste buvo suvokta jau tarpukariu. O 1934 m. Budapeštas buvo oficialiai paskelbtas SPA miestu.
Nacionalinė vengrų virtuvė ir paprikos tiesiog neatsiejamos. Rausvai nudažytos dešros, guliašas neįsivaizduojami be maltos paprikos. Tradiciškai patiekalai aštrūs, labai įvairių skonių. Būtina Vengrijoje suvalgyti tikro guliašo, kurio rasite bet kurioje užeigoje.
Pigių bilietų į Budapeštą datos: 2022 metų birželis (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Budapeštas-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigūs skrydžiai į Budapeštą dabar kainuoja nuo 26,00 EUR už kelionę į abi puses. Datų pasirinkimas nurodytam akcijiniam laikotarpiui nėra didelis, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.