Neblogai! Pigūs bilietai iš Vilniaus į Jerevaną, Armėnija – tik 40 EUR už kelionę į abi puses!

Jei dar nesate susidūrę su armėniškuoju dėmesingumu, vaišingumu ir svetingumu, šis pasiūlymas kaip tik Jums! Mums jau puikiai pažįstamos „Wizz Air“ avialinijos suteikia galimybę labai pigiai ir tiesioginiu skrydžiu nuvykti į Jerevaną! Pigūs bilietai į Armėnijos sostinę dabar tekainuoja vos nuo 40 EUR į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Armėnija yra mažiausia iš trijų užkaukazės valstybių (29,800 kv.km), tačiau turinti seną istoriją, savitą kultūrą ir papročius. 301 m. priėmusi krikščionybę, o penktame amžiuje sukūrusi raštą armėnų tauta išlaikė savitumą ir atkūrė prarastą valstybingumą , kuris kartu su tikėjimu ir tradicijomis tapo tautos išlikimo garantu. Šalis įsikūrusi Armėnijos kalnagūbrių papėdėje, kurioje galima gerėtis nuostabiais kraštovaizdžiais. Armėnijos sostinė – Jerevanas. Didžiulis miestas, įsikūręs Ararato kalno papėdėje ant Radzano upės kranto, kuriame gyvena beveik trečdalis visos šalies gyventojų. Armėnų virtuvė, viena iš seniausių Azijoje ir Užkaukazėje, formavosi tūkstančius metų prieš mūsų erą. Daugelis armėniškų patiekalų buvo perimti iš persų, turkų ir arabų, o virtuvės ir užstalės tradicijos artimos gruzinų virtuvei. Keliaudami po Armėniją visada stebėsitės unikalia senovės architektūra, religiniais šedevrais ir archaikos kupina kultūra. Tai – šalis, kur dainos ir vynas liejasi laisvai, o kiekvienas sutiktas žmogus – tikras atradimas. Viena kelionė – dvigubas džiaugsmas ir dviguba svajonė.
Pigių bilietų į Armėniją laikotarpis: 2022 metų spalis-gruodis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Jerevanas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)


Bilietus galima įsigyti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje adresu: http://www.wizzair.com/. Pigūs skrydžiai į Jerevaną dabar kainuoja nuo 20 EUR už kelionę į vieną pusę. Tiesa, tokia kaina gali mėgautis tik priveligijuoti WDC nariai. Neturintys WDC narystės keliautojai už bilietus turės mokėti ~10 EUR brangiau. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys „Wizz Air“ svetainėje čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Wizz Air“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

12 thoughts on “Neblogai! Pigūs bilietai iš Vilniaus į Jerevaną, Armėnija – tik 40 EUR už kelionę į abi puses!

 • 2019-05-19 at 22:10
  Permalink

  Ačiū. Tik Jūsų dėka nusipirkome tokius pigius bilietus į Jerevaną 🙂

  Reply
  • 2022-03-10 at 15:46
   Permalink

   Wizzair panaikino datas balandžiui-skraidins tik nuo birželio.
   Seniai stebėjau tokias mažas kainas velykų laikotarpiui,jaučiau,kad kažkas ne taip-nepirkau-ir štai-skrydžių nebėra.
   O po to lauk mėnesius,kol teiksis grąžinti pinigus.

   Reply
   • 2022-03-10 at 16:36
    Permalink

    Neįtikėtina… Prieš 2 h naujienos kėlimo metu dar bilietus nupirkti buvo galima, o dabar – ne :O

    Reply
 • 2019-05-06 at 10:23
  Permalink

  Sveiki. Puikus pasiūlymas už gerą kainą- 2020m, velykos Armėnijoje. Tačiau neduoda ramybės vienas klausimas. Kokie orai Armėnijoje balandžio viduryje? Ar nebus ten šalta, šlapia ir niūru? Skaičiau, kad daugiausia kritulių iškrenta būtent pavasarį.

  Reply
 • 2018-06-12 at 22:14
  Permalink

  Sveiki. Sudomino. Noreciau jusu pagalba susiorganizuoti kelione I Jerevana ir atgal. Galeciau tiketis jusu pagalbos? Parasykite savo el. Pasta

  Reply
  • 2018-06-15 at 06:59
   Permalink

   KONTAKTAI skiltyje yra nurodyta visa reikalinga informacija 🙂

   Reply
 • 2017-07-12 at 07:33
  Permalink

  Labas rytas. Sudomino pasiūlymas, norėtume susidėlioti kelionę su Jūsų pagalba 2018.06.01 -03 į Jerevaną į vieną pusę, gryžtant 06 . 05-06 į Batumį. Ačiū

  Reply
  • 2017-07-12 at 07:56
   Permalink

   Labas rytas 🙂 Tokiu atveju turėtumėte mums parašyti elektroninį laišką 🙂

   Reply
   • 2018-06-06 at 15:17
    Permalink

    Sveiki, Noriu iki Liepos 15 diena i Yerevana, tik i viena puse. Kokiu turit pasiulymu, kuek kainuotu?

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.