Neblogai! Pigūs bilietai į Bostoną, Niujorką ir Majamį iš Vilniaus arba Rygos – vos nuo 263 EUR už kelionę į abi puses!

Atsirado pigių bilietų 2017 metų pavasarį iš Vilniaus bei Rygos į vienus didžiausių JAV miestų – Bostoną, Niujorką ir Majamį, kurių kaina prasideda vos nuo 263 EUR už kelionę į abi puses! Tokius nerealiai pigius bilietus siūlo „Norvegian Airlines“, antroji pagal dydį Skandinavijos oro linijų bendrovė. Visi skrydžiai – jungiamieji su persėdimu vienoje Skandinavijos sostinių (Osle arba Stokholme). Į bilietų kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Norėdami pasiimti su savim registruojamą lagaminą, reikės už jį papildomai susimokėti (tiesa, suma sąlyginai nėra didelė).
Jungtinės Amerikos Valstijos, arba JAV – plati, spalvinga ir įvairialypė šalis, viena didžiausių pagal užimamą teritoriją valstybių pasaulyje. Daugeliui tai svajonių šalis, dažnai vadinama „galimybių“ šalimi bei supervalstybe. Ši, palyginti jauna nacija, galima sakyti diktuoja šiuolaikinio pasaulio madas, taip pat dominuoja pasaulio ekonominiame, politiniame, kariniame gyvenime.
Pigių bilietų laikotarpis: 2017 metų balandis-birželis (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Oslas arba Stokholmas-Bostonas/Niujorkas/Majamis-Oslas arba Stokholmas-Vilnius/Ryga
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje. Kelionės su pigiausiais bilietais ir rezervacijų pavyzdžiais Momondo svetainėje nurodytos žemiau (skrydžių datas galite keisti paspaudę ant nuorodų):
Vilnius-Bostonas-Vilnius. Pigių bilietų kaina prasideda nuo 263 EUR:

Ryga-Majamis(Fort Lauderdeilas)-Ryga. Pigių bilietų kaina prasideda nuo 317 EUR:

Vilnius-Niujorkas-Vilnius. Pigių bilietų kaina prasideda nuo 301 EUR:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į vieną JAV miestų su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.