Labai gerai! Pigūs kombinuoti bilietai iš Kauno į Alikantę, Ispanija – tik 86 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie super pigius bilietus iš Kauno į Alikantę – ispaniškąją atostogų oazę! Gardaus maisto restoranai, balto smėlio paplūdimiai, švelnus klimatas, naktinės fiestos ir puikus gamtovaizdis – įsimintinos kelionės receptas. Pirmasis, išties džiuginantis ingridientas – oro uostas, įsikūręs vos už 10 kilometrų nuo Alikantės centro. Šis patogumas Jums leis pigiai ir greitai atvykti bei nedelsiant įsisukti į neblėstantį miesto šurmulį. Sukombinavus 4 „RyanAir“ skrydžius dabar nuvykti į Alikantę kainuoja vos 85,59 EUR už kelionę į abi puses su ilgesniu persėdimu Milane arba 87,39 EUR su trumpu persėdimu Italijoje! Kaip vasaros pradžiai – tai tiesiog PUIKI kaina į šį garsų Viduržemio jūros kurortą! Į bilietų kainą įskaičiuotas rankinis bagažas.
Alikantė – vartai į saulėtąją Kosta Blankos pakrantę. Dailūs smėlėti paplūdimiai, žavios įlankėlės bei populiarūs kurortai vilioja turistus iš įvairių Europos kampelių, įskaitant ir Lietuvos. Taigi, jeigu planuojate kelionę – Alikantė galėtų būti ta kryptis, kur praleisite puikias atostogas. Nei vienam čia atvykusiam keliautojui nekils klausimas “ką veikti Alikantėje” bet kuriuo metų laiku. Su daug istorinių pastatų aplink visą miestą, Alikantė siūlo daugybę ekskursijų po lankomas vietas, nuo katedrų, pilių, muziejų iki bažnyčių. Išlikusi viduramžių Šv. Barboros pilis, rotušė su dvibokščiu fasadu (XVII–XVIII a.), Šv. Mykolo bažnyčia (XVII a.). Na ir žinoma puiki uosto teritorija. Šalia uosto driekiasi ilgos alėjos nuostabiems atpalaiduojantiems pasivaikčiojimams, kur galite pasimėgauti palmėmis ir švelniu klimatu.


Bilietai:

Pigių bilietų į Alikantę datos: 2024 metų birželis (galimi du kelionių variantai – ilgesnis bei trumpesnis)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Milanas-Alikantė-Stokholmas-Kaunas
Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovės svetainėje: http://www.ryanair.com/, paspaudus ant nuotraukos apačioje arba parašyti mums su prašymu nupirkti bilietus. Bendra 4 skrydžių suma į Alikantę iš Kauno kainuoja vos nuo 85,59 EUR! Rezervacijos pavyzdys pateiktas čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ ir „Wizz Air“ svetainėse). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.