Kalėdinė ir Naujametinė kelionė! Pigūs bilietai su „RyanAir“ į Suomijos sostinę Helsinkį iš Kauno – tik 20 EUR į abi puses!

Pigūs bilietai iš Kauno į Helsinkį, per 600 kilometrų nuo Lietuvos nutolusį didžiausią Suomijos miestą ir valstybės sostinę, dabar kainuoja vos nuo 19,98 EUR į abi puses. Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Skrydžiai vykdomi su „RyanAir“ pigių oro linijų bendrovės lėktuvais.
Tyliai, ramiai, tačiau užtikrintai Suomija tampa viena iš regiono lyderių tiek ekonomine, tiek socialine prasme. Šios valstybės gyventojai įvardinami kaip patys laimingiausi žmonės pasaulyje, o sostinė Helsinkis, švietimo ir socialinė sistema, kaip geriausi savo sričių atstovai pasaulyje. Vienas didžiausių Europos uostų, o taip pat ir Suomijos sostinė Helsinkis – puikus klestinčio, ekonomiškai stipraus, tačiau žalio, mažu nusikalstamumu ir labai aukštu pragyvenimo lygiu galinčiu pasigirti miesto pavyzdys. Nors ir nukentėjo nuo sovietinės armijos bombardavimo, Helsinkis labai greitai atsistatė ir 1952m. surengė vasaros olimpines žaidynes. Laikui bėgant ir Suomijai modernėjant, Helsinkis ėmė sparčiai keistis bei tapo nebe tik Rusijos Imperijos laikus atmenančiu miestu, o moderniu šios kartos metropoliu. Pats miesto klimatas yra pusiau jūrinis, pusiau žemyninis. Čia daugiausiai randamų lankytinų vietų nėra senesnės nei XIXa., bet dėl to miestas atrodo harmoningesnis, daug labiau vientisas ir lengviau pažįstamas.Pigių bilietų į Helsinkį datos: 2022 metų gruodis-2023 metų sausis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Helsinkis-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje RyanAir svetainėje: http://www.ryanair.com/. Pigūs skrydžiai į Helsinkį dabar kainuoja nuo 10 EUR į vieną pusę. Datų pasirinkimas gana didelis nurodytam akcijiniam laikotarpiui, tad galimi įvairūs kelionės trukmės variantai. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ ar „Wizz Air“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.