Įdomu: iš Kauno per Kopenhagą į Kubos sostinę Havaną – vos už 402 EUR į abi puses!

Vertas dėmesio pasiūlymas norintiems nukeliauti laiku į praeitį… Atsirado pigių bilietų į Kubos sostinę Havaną! Pirmoji ir didžiausia pasaulyje oro linijų bendrovių grupė (aljansas) „Star Alliance“, kuriai priklauso tokios visame pasaulyje žinomos oro linijos kaip: „Air Canada“, „Lufthansa“, „Scandinavian Airlines“, „Thai Airways“ bei „United Airlines“, pasiūlė pigius bilietus iš Kopenhagos į Kubą, kurių kaina prasideda vos nuo 376 EUR už kelionę į abi puses! Prie šios sumos pridėjus tiesioginius ir patogius „RyanAir“ skrydžius iš Kauno į Danijos sostinę gauname kombinuotą kelionės paketą už vos 402 EUR! Siekiantiems maksimaliai sutaupyti rekomenduojame „RyanAir“ bilietų kol kas dar nepirkti. Ne paslaptis, jog pigiausi šios aviakompanijos bilietai būna likus maždaug mėnesiui iki planuojamo išvykimo. Tad turintys kantrybės gali mėginti sumedžioti bilietus Kaunas-Kopenhaga-Kaunas vos už 10 EUR už skrydį į vieną pusę, ko pasekoje ši kelionė atpigtų dar labiau!
Ku­ba – tai sa­la, ku­rio­je tu­ris­tams par­duo­da­ma va­di­na­mo­ji ku­bie­tiš­ka iliu­zi­ja, o vie­tos gy­ven­to­jai ten­ki­na­si tuo, kas at­lie­ka. Gatve iš lėto juda 1930-uosius menantis kadilakas, ore tvyro tiršti cigarų dūmai, šalia parduotuvės pustuštėmis lentynomis kortomis lošia ir romą gurkšnoja nuo ausies iki ausies besišypsantys ir meile gyvenimui spinduliuojantys vietiniai Havanos gyventojai – būtent tokį vaizdą išvysite išsilaipinę šalyje, kur laikas, atrodo, sustojęs seniai – Kuboje. Kuba – tai didžiausia Karibų sala, kur saulė šviečia net 330 dienų per metus, o vidutinė metinė temperatūra siekia 25 laipsnius šilumos. Čia galima pasimėgauti tingiu poilsiu balto smėlio paplūdimiuose šalia krikštolo skaidrumo jūros bei, svarbiausia, pamatyti šią išskirtinę šalį lūžio ir bręstančių pokyčių metu – prieš pat plačiai atveriant sienas Vakarų kultūrai. Ar žinojote, kad „Bacardi“ romas buvo pradėtas gaminti Kuboje? O 2013 metais vidutinė alga Kuboje buvo 18 eurų?Pigių bilietų į Havaną laikotarpis: 2017 metų spalis-2018 metų vasaris (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Kopenhaga-Kaunas bei Kopenhaga-Frankfurtas-Torontas-Havana-Torontas-Londonas-Kopenhaga
Kaip jau minėjome, tai būtų kombinuota kelionė. Svarbiausia įsigyti akcijinius bilietus iš Kopenhagos į Havaną – spauskite tiesiog šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Kopenhaga-Havana-Kopenhaga su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Įsigijus šiuos bilietus galima elgtis dvejopai – arba iškart įsigyti „RyanAir“ aviakompanijos bilietus tiesioginiams skrydžiams iš Kauno į Kopenhagą ir toliau sau ramiai laukti kelionės. Arba galima mėginti palaukti akcijinių bilietų skrydžiams iš Kauno į Kopenhagos sostinę, kurie paprastai kainuoja nuo 10 EUR už skrydį viena kryptimi. Ne paslaptis, kad pigiausi „RyanAir“ bilietai būna likus maždaug mėnesiui laiko iki planuojamos išvykimo datos. Nenorintiems laukti, šiandien bilietai į Kopenhagą iš Kauno kainuoja 26 EUR už kelionę į abi puses:

Akylesni jau turbūt pastebėjo, kad grįžtant dėl prasilenkiančių skrydžių laikų tektų praleisti parą laiko Kopenhagoje. Puiki proga pasisvečiuoti Danijos sostinėje bei apžiūrėti jos įžymybes. Jei Jūs tuo pernelyg nesižavite, galimas kitas grįžimo variantas – kelionę pabaigti Londone neskrendant paskutinio segmento Londonas-Kopenhaga grįžtant iš Havanos. Tai yra plačiai naudojama praktika, kuomet paprasčiausiai išeinama iš oro uosto neskrendant paskutiniojo kelionės skrydžio segmento. Kadangi į Londoną atskristumėte pakankamai anksti, galima lengvai ir paprastai susirasti skrydį tą pačią dieną iš vieno Londono oro uostų į Kauną arba Vilnių. Kaip pavyzdžiui:

Štai ir viskas – kombinuotos kelionės paketas baigtas. Bilietai iš Kauno per Kopenhagą į Kubą kainuoja vos nuo 402 EUR! Kandagi pigių bilietų pasirinkimas yra ganėtinai didelis, datas nurodytu akcijiniu laikotarpiu galima dėlioti ganėtinai laisvai. Jei nepavyksta – galime tai padaryti už Jus! Esant poreikiui, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Kopenhagą į Havaną su grįžimu atgal!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.