Hitas! „RyanAir“ pigūs bilietai iš Vilniaus į Kijevą, Ukraina – 16 EUR už tiesioginius skrydžius į abi puses!

Skubame pranešti apie pigius bilietus iš Vilniaus į milijoninę Ukrainos sostinę, išsidėsčiusią abiejuose Dniepro upės krantuose, per 600 km nuo Lietuvos nutolusį Kijevą! Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos 15,98 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Niekam ne paslaptis, jog Kijevas yra seniausias Rytų Europos miestas, alsuojantis neblėstančia kultūra: teatrai, parkai, gausybė masyvių paminklų, senos siauros gatvelės bei auksiniai bažnyčių ir vienuolynų kupolai. Vos po valandos trukusio skrydžio laiko ir Jūs jau išlipate slavų kultūros sostinėje – Kijeve. Savitą miesto dvasią pajusite vos įžengę į miestą – ji autentiška, savita, tačiau išties atrodo lyg keliautumėte laiku. Tviskantys cerkvių stogai, išskirtinis jų žydrumas, didybė, autentika, o kartu ir per ilgą laiką kiek primiršti, aptrupėję, bet žavesio miestui irgi suteikiantys statiniai.
Šis miestas puikiai tinkamas tiems, kurie mėgsta ilgesnius pasivaikščiojimus. Pradėti galima nuo besiraizgančių mažų ir kiek didesnių senamiesčio gatvelių, o jei norisi gamtos akcento – paplanuoti maršrutą taip, kad nuvingiuotų iki parkų, įsitaisiusių prie Dniepro upės.
Istorinių pastatų, lankytinų objektų Kijeve apstu, o ryškumu Ukrainos sostinė galėtų konkuruoti su daugeliu miestu. Lankantis šiame mieste privalu aplankyti vieną seniausių Kijevo statinių – Auksinius vartus, istorinį gynybinį bokštą iškilusį dar XI a. Kas tikrų tikriausiai kris į akį ir ilgam įsimins lankantis Kijeve – auksiniai cerkvių stogai. Vieni tokių puošia ir bene žymiausią miesto statinį – mėlynąjį Šv. Michailo soborą ir vienuolyną. Kelionę po istorinius Kijevo paminklus būtų galima vainikuoti seniausiuoju iš jų visame mieste – Šv. Sofijos katedra. Ji pastatyta dar XI a., puošta nepakartojamomis mozaikomis ir freskomis bei įtraukta į UNESCO kultūrinį paveldą.
Pigių bilietų į Kijevą datos: 2022 metų kovas-balandis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Kijevas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigiausi skrydžiai į Kijevą dabar kainuoja nuo 7,99 EUR į vieną pusę. Datų pasirinkimas didelis nėra, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.