Geras! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Vilniaus bei Rygos į Džakartą, Indonezija – tik nuo 389 EUR už kelionę į abi puses!

Aptikome puikų pasiūlymą Pietryčių Azijos mylėtojams! Vos už 389 EUR sumą „Turkish Airlines“, kuri neseniai penktą kartą iš eilės buvo išrinkta geriausia Europos aviakompanija, siūlo skrydžius iš Vilniaus bei Rygos į Indonezijos sostinę Džakartą. Kaip ir visi „Turkish Airlines“ skrydžiai, kelionė būtų vykdoma su persėdimu Turkijos didžiausiame mieste – Stambule. Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose!
Tarsi sudužęs ąsotis Indonezija pabirusi savo salomis apima 5000 kilometrų ir driekiasi Pietryčių Azijos bei Okeanijos regionuose. Šią šalį geriausiai apibūdina nuolatos svyruojantys faktai – 17 000 salų, kurių 8000 apgyvendintos, 300 vartojamų kalbų, ketvirta pagal gyventojų skaičių valstybė pasaulyje ir šis sąrašas gali tęstis toliau, diktuodamas stulbinančius faktus. Šalis taip pat garsi gamtos, augalų ir gyvūnų įvairove, vulkanais, povandeniniu pasauliu, tradicijomis bei kultūromis. Šalis priklauso vadinamajam Ugnies žiedui, kurio sistemoje yra 75 proc. viso pasaulio ugnikalnių, todėl ir pačioje Indonezijoje jų gausu, ypač Javos saloje. Tiesą pasakius Indonezija – šalis, sunkiai apibūdinama žodžiais, norint suprasti kitokį šalies gyvenimą, daugybę skirtumų, pažinti šalies kultūrą ir mentalitetą, reikia nors kartą gyvenime čia pabūti. Mums jau teko apsilankyti šioje šalyje ir galime drąsiai pasakyti – čia daugiau niekada nebesugrįšim 🙂 Priežasčių tam begalė: skurdas, klimatas (9 mėnesius per metus čia lyja faktiškai kasdien), nežmoniško dydžio transporto kamščiai gatvėse, šiukšlių kalnai, neįsivaizduojamai įkyrūs, tamsūs ir kartais net akiplėšiški žmonės (turistas jiems – vaikščiojantis bankomatas, iš kurio kaulinti pinigų yra tiesiog garbės reikalas), visur klestinti korupcija ir kur net policijos pareigūnai tikisi iš tavęs „duoklės”. Na, o didžiausias Indonezijos minusas ir nesusipratimas – žinoma, kad Balio sala! Apie įspūdžius iš Balio salos jau rašėme pasiūlyme į Balį, tad nesikartosim. Faktas vienas, kad keliaujant į Indoneziją reikia apsišarvoti geležine kantrybe ir… neskubėti. Nes jei skubi, turi įtemptą kelionės grafiką, vietiniai tai pajus ir daro viską, kad turėtų progą iš tavo skubėjimo pasipelnyti. Tokia, ta, Indonezija… Beje, ar žinojote, kad Indonezijoje svajonių darbas yra dirbti… šiukšlininku? Netikite? Štai net straipsnis apie tai:
http://www.15min.lt/pasaulis-kiseneje/naujiena/horizontai/dzakarta-miestas-kur-dirbti-siukslininku-trokstamas-darbas-640-193951
Žinoma, neįmanoma užginčyti Indonezijos laukinės gamtos, kurios įspūdingiausi eksponatai gyvena Komodo ir Rinca salose. Šios salos yra vienintelės, kuriose yra išlikę Megafaunos atstovų iki šių dienų. Taip, kalbame apie komodo varanus, vienintelius dinozaurų palikuonis, išlikusius iki šių dienų. Tai yra 3-4 metrų ilgio driežai, mintantys mėsa, tame tarpe ir žmonėmis 🙂 Prie Komodo salų galima paplaukioti vandenyje su vėžliais, rajomis, nereti čia ir delfinai. Komodo sala su besišildančiu vakarinės saulės spinduliuose komodo drakonu arba varanu joje:
Komodo
Taigi, grįžtam prie pasiūlymo. Jei vis dar norite nuvykti į Indoneziją, pagrindinės akcijos sąlygos yra čia:
Pigių bilietų į Džakartą laikotarpis: 2022 metų spalis-2023 metų kovas (datų pasirinkimas nėra labai didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Stambulas-Džakarta-Stambulas-Ryga/VilniusPigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis iš Vilniaus, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Yra pigių skrydžių į Džakartą ir iš Rygos. Jie kainuoja tik 11 EUR brangiau – spausti čia:
Galimos ir kitos kelionės datos (spauskite ant dominančios datos ir naujame lange atsidarys skrydžių paieškos rezultatai):
Lapkričio 8-21 d.
Sausio 13-26 d.
Vasario 2-17 d.
Kovo 3-20 d.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Rygą į didžiausią Indonezijos miestą su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.