Geras! Pigūs bilietai kovo mėnesį į Zagrebą, Kroatija, iš Kauno – tik 54 EUR į abi puses!

Skubantiems pradėti atostogų sezoną!!! Sukombinavus 4 skrydžius galite pigiai nuskristi iš Kauno į Kroatijos sostinę ir didžiausią miestą Zagrebą, kuris nuo Lietuvos nutolęs per 1150 km! Visų 4 bilietų kaina tesiekia vos 54 EUR už kelionę į abi puses, visi skrydžiai būtų vykdomi su „RyanAir“ oro linijų bendrove. Persėdimai tarpiniuose oro uostuose gana trumpi, į bilietų kainą įskaičiuotas rankinis bagažas. Tad norintiems spėti į jau išvykstantį šių metų atostogų traukinį, tai puiki proga pigiai ir patogiai apsilankyti turistų pamėgtoje Kroatijoje.
Uolėtos įspūdingos pakrantės, iš jūros iškylančios salos, saulėta vasara, skaidrus, šiltas (iki +26 laipsnių įšylantis) vanduo, civilizacijos nesugadintų Dinarų kalnų, juose tyvuliuojančių ežerų grožis, istorinis šalies palikimas kasmet į Kroatiją sutraukia daugybę turistų. Tai viena ekologiškiausių Europos šalių. Dešimt nacionalinių parkų garsėja ne tik įspūdingais vaizdais, bet ir augmenijos bei gyvūnijos gausa ir įvairove. Visą vasarą oras čia būna saulėtas, lietus lyja labai retai.Pigių bilietų į Zagrebą datos: 2023 metų kovas (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Geteborgas-Zagrebas-Briuselis-Kaunas
Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba parašyti mums su prašymu padėti nusipirkti bilietus. Pigūs skrydžiai į Zagrebą dabar kainuoja nuo 54 EUR už visus 4 bilietus. Datų pasirinkimas nėra didelis nurodytam akcijiniam laikotarpiui, tad susidomėjusiems siūlome suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Štai ir viskas – turite puikų kelionės variantą vos už 54 EUR. Primename, kad tai yra tik mūsų komandos sudėliotas kelionės planas su pavyzdinėmis datomis. Galimi įvairūs kelionės trukmės variantai (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei skrydžių susidėlioti nepavyksta ar turite klausimų – visuomet galite kreiptis. Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti visus bilietus nuo išvykimo iš Kauno per Geteborgą į Zagrebą su grįžimu atgal namo! Sėkmės renkantis!!!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.