Egzotika! Vienos kelionės metu aplankykite Stambulą bei laukines gorilas Ruandoje. Su „Turkish Airlines“ skrydžiai iš Londono – vos už 351 EUR!

Ieškantiems nuotykių ir norintiems patirti išskirtinių pojūčių, turime puikų pasiūlymą! Kelionę pradėdami Londone vos vienos išvykos metu galite aplankyti iškart 2 pasaulio valstybes: unikalųjį Stambulą, kuriame susiduria europietiškas gyvenimo būdas su rytietiškomis tradicijomis, bei svaiginančią nesibaigiančių kalnų ir stulbinančių kraštovaizdžių šalį – Ruandą, nutolusią nuo Lietuvos per 6300 km! Sukombinavus „Turkish Airlines“ skrydžius iš Londono per Stambulą į Kigalį galima nuskristi už tikrai juokingą kainą – vos 351 EUR už visus reikalingus skrydžius! Londoną iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti „RyanAir“ arba „Wizz Air“ pigių skrydžių oro linijų bendrovių lėktuvais.
Jei Afriką įsivaizduojate tik kaip skurdžią smėlingą dėmę pasaulio žemėlapy, pats laikas šią nuomonę pakeisti. Niekur nėra tokio grožio kalnų kaip Virungos ugnikalniai šiaurės vakarinėje Ruandos dalyje. Nacionaliniame ugnikalnių parke, kur vulkanai suformuoja natūralią sieną su Kongo Demokratine Respublika ir Uganda, pasislėpę giliose džiunglėse gyvena vieni rečiausių pasaulio gyvūnų – kalnų gorilos. Tai puiki galimybė pažvelgti šiems paslaptingiems gyvūnams į akis. Kivu ežero krantai – tai vieni gražiausių paplūdimių pasaulyje. Giliai pietvakariuose, Nacionalinis Nyngwe parkas globoja drėgnas atogrąžų girias, kurios yra vienos didžiausių šiame regione. Šiuose miškuose gyvena daugybė primatų. Tai stulbinanti ir iki širdies gelmių jaudinanti laukinė realybė, kurioje homo sapiens būtį pranoksta gauruotų, raguotų, kanopinių, ilgakaklių, aštriailčių, plėšrių ir sparnuotų būtybių gyvenimas.

Tik Ruandoje galite natūralioje gamtoje pamatyti kalnų gorilas – vieną rečiausių gyvūnų pasaulyje

Pigių bilietų laikotarpis: 2018 metų spalis-lapkritis (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Londonas-Stambulas, Stambulas-Kigalis-LondonasKelionė susidėtų iš 3 atskirų skrydžių segmentų. Pirmasis kelionės segmentas būtų skrydis su „Turkish Airlines“ iš Londono į Stambulą, kuriame galite praleisti norimą dienų skaičių (pasirenkate individualiai). Na, o vėliau su tomis pačiomis avialinijomis kelionę tęstumėte iki pat Ruandos. Pigiausias variantas iš Afrikos grįžti taip pat į Londoną. Toks skrydžių paketas kainuoja vos 351 EUR/žmogui. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Londonas-Stambulas-Kigalis-Londonas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kelionės datų ir skrydžių variantų – tikrai nemažai. Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą iš Vilniaus per Stambulą į Ruandą su grįžimu atgal į Lietuvą!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.