„Ecolines“ autobusų bilietai į Kijevą bei Lvovą iš Vilniaus bei Kauno – vos po 8 EUR į vieną pusę!

Tarptautinių pervežimų bendrovė „Ecolines“, kuri specializuojasi pervežti keleivius Pabaltyje, Vidurio bei Rytų Europos regionuose, paskelbė neįtikėtiną akciją! Pigūs bilietai maršrutu Kaunas-Vilnius-Lvovas-Kijevas-Lvovas-Vilnius-Kaunas kainuoja vos 8 EUR į vieną pusę!!! Susidomėjusiems siūlome paskubėti, nes pigių bilietų skaičius yra ribotas ir bilietai nyksta tiesiog akyse!!!
Akcijos laikotarpis: 2018.03.07-2018.03.09
Pigių kelionių laikotarpis: 2018.03.20-2018.04.27
Nuolaidos kodas:
Suteikiamos nuolaidos šiems autobusų maršrutams:
Kaunas-Vilnius-Lvovas-Kijevas (bilietų kainos prasideda nuo 8 EUR!)
Kijevas-Lvovas-Vilnius-Kaunas (bilietų kainos prasideda nuo 8 EUR!)Pigius autobuso bilietus galite įsigyti oficialioje Ecolines svetainėje adresu: http://ecolines.net/lt/. Susivedat dominančias kelionių datas, išvykimo ir atvykimo miestus ir sekančiame žingsnyje Jums turi būti automatiškai pritaikyta atitinkama nuolaida bilietams. Rezervacijos pavyzdžiai su jau pritaikytomis nuolaidomis bilietams čia:

Papildomai primename, kad kelionė šiais moderniais autobusais – neprailgsta. Kiekviename autobuse yra:
Individualūs planšetiniai kompiuteriai (internetas, muzika, filmai, žaidimai)
Nemokamas belaidis internetas (WiFi)
Elektros lizdai kiekvienai sėdynei (220 V)
Nemokama kava, arbata
Patogios autobuso sėdynės ir daugiau vietos kojoms
Nemokamai galima vežtis iki 3 lagaminų
Oro kondicionierius

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

3 thoughts on “„Ecolines“ autobusų bilietai į Kijevą bei Lvovą iš Vilniaus bei Kauno – vos po 8 EUR į vieną pusę!

 • 2018-03-12 at 23:31
  Permalink

  Būtų gerai kad ta tiltą paliktų Kauno miestui t. k. jis jau yra Kauno teritorijoje. O ta pagrindinį kelią nusukti nuo Kauno ir tilta nauja pastatyti.

  Reply
 • 2018-03-09 at 16:17
  Permalink

  2018 03 09 peržiūrėjau visą kovo mėn, pradedant nuo akcijos pradžios, t.y. nuo 20 d, maršutu Kijevas-Vilnius. Ecolines sistema nė vieną d. nerodo nuolaidos. Tad arba tai buvo daugiau reklama (ir tik labai nedaug bilietų), arba nemokejau ieskot/su sistema kazkas ne taip.

  Reply
  • 2018-03-09 at 16:50
   Permalink

   Bilietų tikrai buvo, pats nusipirkau. Paprasčiausiai akcijinius bilietus išperka labai greitai. O paskutinę akcijos dieną stebuklų tikėtis nereikėtų

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.