Ar tikrai Makaliaus kelionių pasiūlymai tokie jau pigūs? Detalus kelionių palyginimas į Šri Lanką!

Gavome mūsų skaitytojo Deivio užklausą – ar galėtumėm pasiūlyti ką nors pigiau ir geriau, nei Makaliaus organizuojama kelionė į Šri Lanką? Oficialus Makaliaus pasiūlymas skamba taip:
„Makaliaus organizuojama egzotinė kelionė į Šri Lanką su kelionės vadovu! Skrydis geriausiomis oro linijomis Europoje, bagažas, pervežimai ir 7n. viešbučiuose su maitinimu – 1445 Eur!” Skelbimas – čia.
Na, ir nusprendėme užsiimti bei padėti p.Deiviui dėl Šri Lankos. Mes jau seniai manome, kad Makaliaus kelionės – NĖRA pigios kelionės ir jo pasiūlymai tapo seniai brangūs ir beveik niekuo nesiskiriantys nuo kitų kelionių organizatorių (Topturas, Tezturas, Novaturas) pasiūlymų. O šis jo naujausias pasiūlymas su prierašu, kad tai pigus kelionės pasiūlymas į egzotiškus kraštus, sukėlė, švelniai tariant, abejonių. Ir sulaukę p.Deivio paklausimo, ėmėmės darbo tuo pačiu norėdami ir pasitiktinti save – ar mes galime pasiūlyti šį tą geriau, nei jau seniai nebepigius pasiūlymus siūlantis Makalius. Ir kai ką suradom… Taigi, skaičiuojam viską iš eilės. Makaliaus pasiūlymo 7 naktims Šri Lankoje kaina – 1445 EUR! Kelionė vykdoma lapkričio pabaigoje. Bandom sutilpti į šią kainą, o tiksliau – pasiūlyti trečdaliu pigesnį analogišką ir net geresnį pasiūlymą (tiesa, be kelionių vadovo). Nors jei būtų daug norinčių, rastumėm ir kelionės vadovą, nes užtektų 4 keliaujančių žmonių ir už sutaupytus pinigus išeitų 5 žmogui visas paketas jau nemokamai ir dar liktų 🙂
Taigi, žiūrim skrydžius lapkričio pabaigoje. Pirmiausiai perkam bilietus iš Vilniaus į Milaną. Jų kaina, kaip matome pavyzdyje, 15 EUR. Mums dar reikės registruojamo bagažo (kam jo nereikia – sutaupo dar labiau). Registruojamas bagažas iki 23 kg svorio su Wizzair skrydžiais kainuoja 15 EUR. Taigi, turime viso išleistų 30 EUR, bet mes jau esame Milane.
Sri1
Kadangi atskrendam vėlai vakare, mums bus reikalinga 1 nakties nakvynė Milane. Rezervuojam netoli Milan Malpensa oro uosto esantį Aer Hotel Malpensa 3* viešbutį. Jo kaina – 39 EUR/nakčiai dvivietis kambarys. Pritaikom rezervuodami -12% nuolaidos kodą, apie kurį skelbėme vakar. Kaina sumažėja iki 34,75€ už naktį. Viešbučio rezervacijos pavyzdys:
Sri2
Taigi, žmogui gaunasi po 17,40 EUR už naktį. Iš viešbučio sekančią dieną patogiai su traukiniu galima nuvykti ir į Malpensa Milano oro uostą, iš kurio su Saudi Arabian Airlines, kurios tikrai NIEKUOM nenusileidžia kokybe ir dar lenkia Makaliaus pasiūlytas Turkish Airlines, skrendam iš Milano į Colombo miestą, Šri Lankos sostinę. Skrydis ne tiesioginis, su trumpais persėdimais Džidoje, antrame pagal dydį Saudo Arabijos mieste. Skrydžių kaina ir rezervacijos pavyzdys čia (skrydis rezervuojamas per lietuvišką GREITAI.lt sistemą):
Sri3
Kaip matote, Makaliaus pasiūlymą sudaro 7 naktys Šri Lankoje. Mūsų pasiūlymas yra beveik dvigubai ilgesnis – Šri Lankoje praleistumėte 12 naktų! Ir štai mes jau Šri Lankoje. Esame išleidę: 375 + 17,40 + 30 = viso 422,40 EUR arba 29,2% viso Makaliaus siūlomos kelionės biudžeto. Dabar mums reikės viešbučių Šri Lankoje. Makalius siūlo tris viešbučius su pusryčiais:
◦ Palm Village, Colombo
◦ Kassapa Lions Rock, Sigiriya
◦ Hilltop Hotel, Kandy
Pradedam nuo pirmojo. Deja, bet Palm Village Hotel kainų lapkričio mėnesiui neduoda nei viena viešbučių rezervacijos sistema. Bet matome, kad viešbutis 3*, su pusryčiais ir baseinu. Ieškom tokio pačio arba net geresnio varianto. Randame: 3,5 žvaigždutės (geresnis) Pegasus Reef viešbutis su pusryčiais ir ant vandenyno kranto kainuoja 143 EUR. Pritaikom jau minėtą nuolaidos kodą (visi juk norim sutaupyti!) ir gaunam 129,60 € sumą už 2 naktis dviviečiame kambaryje, kurią padalinus į 2 dalis gauname: 64,80 EUR/žmogui už 2 paras. Galite kiekvienas palyginti Makaliaus siūlomą Palm Village su mūsų parinktu Pegasus Reef viešbučiu. Manau, jog prieštaraujančių, kad pastarasis geresnis, tikrai nebus 🙂
Sri4
Keliaujame toliau. Sekantis Makaliaus parinktas viešbutis – Kassapa Lions Rock. Viešbutis įsikūręs Sigiriya miestelyje, Šri Lankoje. Deja, bet Venere svetainėje jo įtraukto nėra. Tad ieškome alternatyvų, kad būtų su pusryčiais ir būtų bent 3*. Randame nuostabų variantą!!! Hotel Sigiriya – 3,5* viešbutis , tiesiai priešais žymiąją Dambulos uolą (joje iškirsta šventykla, viena įspūdingiausių šventyklų Šri Lankoje). Šis viešbutis brangokas, bet jo vieta, patogumai – fantastiški. Internete įvertinimai patys geriausi. Be nuolaidos 2 naktys šiame viešbutyje kainuoja 186 EUR. Pritaikom tradiciškai -12% nuolaidos kodą ir gauname super kainą: 168,28 EUR dvivietis kambarys / 2 naktims arba 84,14 EUR/žmogui. Galima surasti tikrai ir pigesnių variantų, bet mes juk norime, kad mūsų pasiūlymas būtų ne prastesnis nei Makaliaus, tad stengiamės iš visų jėgų 🙂 Viešbučio rezervacijos pavyzdys čia:
Sri5
Važiuojam toliau 🙂 Visas likusias naktis Makalius vėliau siūlo tingiai praleisti paskutiniame viešbutyje – Hilltop Hotel. Šiame viešbutyje siūloma apsistoti net 5 naktis iš visos 7 naktų kelionės po Šri Lanką. Galima suprasti, kodėl, nes šis viešbutis yra atokiai nuo visų salos pramogų, tėra 2 žvaigždučių, ir kainuoja neperdaugiausiai. Mūsų pasiūlyme mes jau išnaudoję 4 naktis, tad lieka dar 8 naktys Šri Lankoje. Paskaičiuosiu taip, tarsi jas visas praleistumėm būtent Hilltop Hotel, nors mes tikrai parinktumėm kitą kelionės planą ir sustojimo vietas. Taigi, 8 naktys (!) šiame viešbutyje su pusryčiais atsieitų net 578 EUR arba 289 EUR/žmogui už 8 naktų apsistojimą.
Sri6
Tiesa, imant kambarį be maitinimo, būtų galima sutaupyti virš 90 EUR. Bet jei Makalius siūlo su maitinimu, tai turim laikytis jo plano ir mes. Ir ką mes turime suskaičiavus visas viešbučių kainas Šri Lankoje? 438 EUR už 12 naktų apsistojimą ne prastesniuose, o net geresniuose viešbučiuose Šri Lankoje.
Sudedam skrydžių ir viešbučio Milane kainas ir gauname… 860,50 EUR (suapvalinus) arba 59,5%, t.y. kiek daugiau nei pusę, Makaliaus kelionės sąmatos, nors mūsų pasiūlymas yra net 5 dienomis ilgesnis. Tiesa, čia dar nėra įskaičiuoto skrydžio grįžtant iš Milano į Vilnių. Okay, pridedam ir jį.
Ups, šioje vietoje laukė mūsų netikėtumas. Gruodžio 4 dieną nėra jokio tiesioginio skrydžio iš Milano į Vilnių. Tad pasirinkimai dabar du: arba vieną naktį vėl pernakvojam Milane ir ant rytojaus, šeštadienį, patogiai grįžtame su RyanAir į Vilnių už 52 EUR, arba, jei nenorim nakvoti, galima grįžti su AirBaltic tą patį penktadienį iš to pačio Malpensa oro uosto per Rygą į Vilnių. Bilieto kaina 74.99 EUR.
Sri7
Tiesa, mes juk dar turėsime registruoti bagažą su lauktuvėmis iš Šri Lankos. Deja, bet registruojamas AirBaltic bagažas labai brangus. Bet kito pasirinkimo nėra. Pridedam 30 EUR už registruojamą bagažą. Ir taip, dabar jau tikrai viskas 🙂 Pagaliau! Tad, viso pilno pasiūlymo suma 965,50 EUR! Tai yra net 33.2% arba 479,50 EUR pigiau, nei 5 dienomis trumpesnis Makaliaus pasiūlymas. Kur pigiau ir geriau – paliekame spręsti individualiai kiekvienam 🙂 Mes nenorime kurstyti jokios nesantaikos, pykčių ir nesutarimų. Mes tik mūsų skaitytojo paprašyti sudėliojom gerokai pigesnį, ilgesnį ir geresnį pasiūlymą iš to neturėdami jokios naudos. Na, Makaliaus pasiūlymas gal patogesnis skrydžių prasme, bet mūsų pasiūlymas beveik 500 EUR pigesnis ir 5 dienomis ilgesnis. Tai jau šis tas, pripažinti turėtų daugelis. Mūsų pasiūlyme nebus jokio kelionių vadovo (nebent, kaip jau rašėme straipsnio pradžioje, staiga atsirastų nemažas keliaujančių būrys, tai mes greitai jį surastumėm 🙂 ). Jei Jums neramu, kad galite nerasti viešbučio išlipę Šri Lankos oro uoste, visada galima suorganizuoti Jūsų pasitikimą oro uoste, nes visi nors kiek geresni viešbučiai tokią paslaugą teikia. Aišku, ne nemokamai, bet mes turime beveik 500 EUR rezervą, kurio tokiems pasitikimams ir atvežimams nuo oro uosto iki viešbučio tikrai užteks ir dar liks 🙂 Sėkmės, jei mūsų pasiūlymu kas nors pasinaudos! 🙂 Visgi jis tikrai neblogas, padarytas pagal spec užsakymą 🙂
Šri Lankoje viešbučių kainas visada galima pasitikrinti čia:


Booking.com

2 thoughts on “Ar tikrai Makaliaus kelionių pasiūlymai tokie jau pigūs? Detalus kelionių palyginimas į Šri Lanką!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.