Oho! Pigūs bilietai iš Rygos į Maskvą, Rusija – vos nuo 54 EUR į abi puses!

Atsirado labai pigių bilietų į paslaptingąją Rusijos sostinę – Maskvą, kurių kaina prasideda vos nuo 54 EUR už kelionę į abi puses! Tokias puikias kainas siūlo Rusijos oro linijų bendrovė „Pobeda“ už tiesioginius skrydžius maršrutu Ryga-Maskva-Ryga. Deja, bet į skrydžių kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Už registruojamą – reiktų primokėti ~30 EUR. Atvykstama į Maskvos Vnukovo oro uostą, kuris nuo miesto centro yra nutolęs per nepilnai 30 km. Į jį galima nuvykti reguliariai iš oro uosto kursuojančiais 611 numerio autobusais. Vykstant į Rusiją taipogi Jums bus reikalinga Rusijos viza, kuri kainuoja 56 EUR (darantis vizas per kelionių agentūras, jos kainuoja brangiau).
Maskva – Rusijos sostinė ir labiausiai apgyvendintas miestas. Tai – politikos, ekonomikos, kultūros ir mokslo centras. Neklysite manydami, jog tai yra vienas prabangiausių miestų pasaulyje. Rusijos sostinė rikiuojasi devintoje vietoje, brangiausių pasaulio miestų sąraše. Kur pažvelgsite – nuostabios, auksu padabintos cerkvių viršūnės, kviečiančios užsukti ir pasigrožėti jų didybe bei spinduliuojančiu sakralumu. Per keletą dešimtmečių kardinaliai pasikeitęs miestas sužavės išties ekstravagantiška kultūra bei atmosfera. Kontrastai tarp prabangos ir sovietmetį vis dar menančios kasdienybės verčia įsistebeilyti į kiekvieną detalę, prisiminti praeitį. Viena įstabiausių galios apraiškų – Raudonoji aikštė. Čia įprasminta visa Rusijos širdis, joje puikuojasi mauzoliejus, kuriame saugomi Lenino palaikai. Visai nenuostabu, jog Maskva kiekvienais metais sulaukia milžiniško populiarumo.
Pigių skrydžių į Maskvą datos: 2019 metų lapkritis-2020 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Ryga-Maskva-Ryga (tiesioginiai skrydžiai)Oficialioje „Pobeda“ svetainėje bilietai yra brangesni, nei perkant per pigių skrydžių paieškos sistemas. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Maskvą su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Galimas ir ilgesnis kelionės variantas – spausti čia
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Rusijos sostinę su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.