Patarimai

Patarimai kaip keliauti pigiai!
Gaublys
Pirmoji ir pati svarbiausia taisyklė – būti greitesniam už kitus!!! Ne paslaptis, kad daugelis žmonių „medžioja” pigius bilietus, kurių nėra daug. Tradiciškai po avialinijų akcijų paskelbimo būna nustatyti tam tikri limitai akcijinių pigių bilietų. Ir visiškai normalu, kad kuo kaina yra geresnė, tuo pigūs bilietai greičiau pasibaigia. Tad užmačius mūsų svetainėje tikrai gerą pasiūlymą, siūlytumėme ilgai negalvoti ir čiupti jį kuo greičiau. Ne kartą susidūrėm su situacija, kai žmonės iškart neperka/neturi galimybės įsigyti pigių bilietų, o po kelių valandų pasiūlymas jau – negrįžtamai dingęs. (lost3)
Antroji taisyklė – prieš perkant pasidomėti, ar pradinis kelionės taškas pigiai ir patogiai pasiekiamas iš Lietuvos (jei čia Jūs gyvenate, žinoma). Ne paslaptis, kad iš Lietuvos pigių tolimų skrydžių beveik nebūna arba būna labai retai. Kur kas lengviau reikalingus skrydžius „pagauti” kelionę pradedant Vokietijoje, Lenkijoje, Norvegijoje ar kitose šalyse. Atsiradus pigiam pasiūlymui, kuris Jus domina, prieš pirkdami bilietus pasidomėkite, ar patogu kelionės starto vietą pasiekti iš Lietuvos. Jei tai – Lenkija, Latvija ar Baltarusija – šio klausimo nebelieka, nes į kaimynines šalis galima pigiai nuvykti tarptautiniais autobusų maršrutais. Bet jei iki pasirinktų pigių bilietų pradinio oro uosto reikia skristi, reiktų atkreipti dėmesį į savaitės dienas (kad tomis dienomis būtų skrydžių iš Lietuvos Jums reikalingą oro uostą), skrydžių laikus (kad jie neprasilenktų) ir pačius oro uostus (nes kaip žinia, nors „RyanAir“ ar „Wizz Air“ skrydžiai pigūs, bet šių bendrovių lėktuvai atskrenda ne į centrinius oro uostus, į kuriuos dar reikės pervažiuoti (bus gaištamas laikas + pervažiavimai nebus nemokami). Kaip pvz.: pigus tolimasis skrydis iš Frankfurto – labai geras variantas, nes į Frankfurtą galima labai pigiai nuskristi tiek su „RyanAir“ ar „Wizz Air“ bendrovių lėktuvais. Bet jei Jūsų tolimasis skrydis iš Frankfurto bus pirmoje dienos pusėje, Jūs į jį greičiausiai nespėsite, nes pigių oro linijų bendrovių lėktuvai atskris į Frankfurto Hahn’o oro uostą tikrai ne iš pačio ryto, o iš jo reikės dar pervažiuoti į pagrindinį Frankfurto International oro uostą, kas užtruks tikrai ne pusvalandį ar valandą laiko. Jei nespėjate, gali tekti skristi iš Lietuvos į kelionės pradžios tašką išvakarėse, nakvoti tarpiniame kelionės taške, o visa tai didina kelionės kainą ir sugaištą laiką. Viską suskaičiavus kartais gaunasi taip, kad labiau apsimoka pirkti, kad ir ~100 EUR brangesnį skrydį iš kaimyninių Lietuvai šalių, nei pirkti 100 EUR pigesnius bilietus iš tolimesnių valstybių, į kurias dar reikės nuskristi, organizuotis pervažiavimus ir gaišti laiką. Jei Jums tai atrodo pernelyg sudėtinga – patikėkit savo kelionės suplanavimą ir bilietų nupirkimą mums! (optimistic)
Trečioji taisyklė – ne pigių bilietų akcijas derinti prie atostogų, o atostogas prie pigių bilietų. Esame sulaukę ne vieno prašymo, kad reikalingi pigūs bilietai konkrečiomis datomis, neturint jokios „laisvės” datų pasirinkime. Tokiomis sąlygomis rasti kažką patrauklaus yra labai sudėtinga. Gali, žinoma, pasisekti, ypač, jei iki kelionės pradžios likę dar daug laiko, bet gerokai paprasčiau yra turėti bent savaitės ar dviejų paklaidą nuo kelionės pradžios ar pabaigos datos, ir tam laikotarpiui ieškoti pigių bilietų bei derinti juos prie savo atostogų. Žinoma, ne visada ir ne visiems taip išeina, bet kuo bilietų pasirinkimo „laisvė” didesnė, tuo didesnis šansas nusipirkti rekordiškai pigius bilietus rolleyes.gif
Ketvirtoji taisyklė – Naudokitės puslapyje veikiančia paieška. Kartais pirmame puslapyje nematomas pasiūlymas būna vis dar aktualus ir „veikiantis”. Paieškos laukelyje (jis yra viršuje) suveskite Jus dominantį raktinio žodžio šaknį (nebūtinai vesti pilną žodį ar miesto pavadinimą, užtenka įvesti „Bank” ar „Tailand”) ir Jums paieška parodys visus mūsų siūlytus pigių kelionių pasiūlymus į Bankoką ar Tailandą. Galėsite pasilyginti įvairius kainų lygius, akcijų datas ir, kaip jau minėjome, gali būti ir taip, kad senesnis pasiūlymas gali būti vis dar aktyvus, nors naujesni pasiūlymai jau dingę. Kiekvienas atvejis individualus!

Jei neradote nieko, kas Jus domina ir kas Jums yra aktualu / arba visos akcijos jau nebegaliojančios, visada galite su mumis susisiekti arba Facebooko grupėje, arba Kontaktų skiltyje nurodytais kontaktais. Klauskite, komentuokite po pasiūlymais, būkite pastebimi ir mes (ar kiti mūsų puslapio lankytojai) Jums tikrai padės atsakydami į Jums rūpimus klausimus. Individualias užklausas dėl pigių bilietų paieškų pageidaujame gauti tik elektroniniu paštu. Smulkesnė informacija, ką reikia pateikti užklausoje, esame pateikę „Kontaktų” puslapyje. Ačiū, kad lankotės ir sėkmės keliaujantiems! (swaying)

Rich_travels