Žydrasis krantas ir Prancūzijos Rivjera! Pigūs bilietai su „Star Alliance“ iš Vilniaus į Provanso sostinę Marselį, Prancūzija – tik nuo 122 EUR į abi puses! Yra datų ir vidurvasariui!

Skubame pasidalinti naujiena, kaip pigiai iš Vilniaus galite apsilankyti Prancūzijos Provanso regiono centre – Marselyje bei pamatyti garsiąją Prancūzijos Rivjerą arba Žydrąją pakrantę! Stambiausias avialinijų tinklas pasaulyje – „Star Alliance“, kuriam priklauso tokie gigantai kaip „Lufthansa“, „United“, „Brussels Airlines“ ir dar visa eilė oro linijų bendrovių, pasiūlė pigius, vos nuo 122 EUR kainuojančius, bilietus iš Vilniaus į Marselį! Labai geras pasiūlymas visiems trokštantiems apsilankyti viename gražiausių Prancūzijos kampelių. Į bilietų kainą įskaičiuotas rankinis bagažas ir nemokamas užkandis lėktuvuose skrydžių metu.
Marselis – yra svarbiausias Prancūzijos uostas ir antras pagal dydį šalies miestas. Marselis įkurtas graikų apie 600 m. pr. Kr. ir dabar laikomas vienu seniausių miestų ne tik Prancūzijoje, bet ir visoje Europoje. Marselis nėra tipiškas Prancūzijos miestas, greičiau, kultūrų ir tautybių mozaika, kiek chaotiška ir turinčia savitą šarmą. Marselis 2013 m. buvo paskelbtas Europos kultūros sostine (kartu su Slovakijos miestu Košice). Mėgstamiausia atostogų vieta Prancūzijoje – Provanso regionas, kurį dabar galite aplankyti ir Jūs!
Provanso regionas yra turtingas viskuo – tiek gamta, tiek savo vynais, tiek archeologiniais paminklais, tiek Alpių kalnyno vaizdais. O kur dar nuostabusis Verdono tarpeklis, pramintas Prancūzijos „Didžiuoju kanjonu“ arba nuostabieji Calanques fiordai, savo grožiu nenusileidžiantys garsiesiems Norvegijos fiordams? Čia tik keletas Provanso regiono vaizdų, kad galėtumėte susidaryti nuomonę, ką gali ši Prancūzijos pakrantė pasiūlyti vaizdų ištroškusiam keliautojui 👀
Calanques fiordai:
Fiordai
Verdono tarpeklis:
Verdonas


Bilietai:

Pigių bilietų į Marselį datos: 2024 metų liepa-2025 metų balandis (didelis datų pasirinkimas, galimas išvykimas ir šią vasarą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Ciurichas arba Briuselis-Marselis-Ciurichas arba Briuselis-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Marselį su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Galimos ir kitos kelionės datos (spauskite ant dominančios datos ir naujame lange atsidarys skrydžių paieškos rezultatai):
Liepos 21-Rugpjūčio 4 d.
Rugpjūčio 5-16 d. (146 EUR)
Rugsėjo 11-20 d. (122 EUR)
Spalio 30-Lapkričio 8 d. (123 EUR)
Gruodžio 4-13 d. (124 EUR)
Sausio 26-Vasario 3 d. (128 EUR)
Kovo 21-Balandžio 2 d. (122 EUR)
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Marselį su grįžimu atgal! ✈

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.