WoW! „RyanAir“ pigūs bilietai į Briuselį, Belgija, iš Kauno – tik 40 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusius pigius bilietus iš Kauno į Briuselį, per 1450 kilometrų nuo Lietuvos nutolusį didžiausią Belgijos miestą ir jos sostinę. Taipogi Briuselis yra faktiška Europos Sąjungos sostinė, kadangi čia įsikūrę daugybė jos institucijų. Briuselio senamiestis – romantiškas, žavus, svajingas, su persipinančia įvairių laikotarpių architektūra, jaukiomis kavinėmis ir pub’ais, daugybe besišypsančių, atsipalaidavusių vietinių bei svetimšalių. Bet kuriuo paros laiku ir bet kokiomis oro sąlygomis čia tenka sutikti daugybę lagaminus tempiančių, stumiančių ar besinešančių žmonių, tarsi visi nuolat kažkur keliautų. Na, turint omenyje kiek Briuselyje yra įvairių tarptautinių institucijų, šio miesto gyvenimas ant lagaminų turbūt neturėtų stebinti. Pigiausi bilietai į Biuselį dabar kainuoja vos 39,98 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Briuselio senamiesčio širdis – nuostabaus grožio XVII amžiaus Didžioji aikštė su gotikine rotuše, aplipdyta šimtais skulptūrėlių; įmantrūs barokiniai viduramžių pirklių pastatai, kurių sienas puošia tikras auksas. Nepamirštamą įspūdį palieka fragmatiškoji turgavietė, Karališkasis namas, Teisingumo rūmai, Gildijos namai, garsusis Atomiumas, pastatytas EXPO 58 parodai, bei kiekvieną prajuokinanti bronzinė besišlapinančio nuogo berniuko skulptūrėlė, kuri pasakoja bandymą neįprastu būdų užgesinti miesto gaisrą.


Bilietai:

Pigių skrydžių į Briuselį datos: 2024 metų rugsėjis (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Briuselis-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba paspaudus ant nuotraukos apačioje. Pigiausi skrydžiai į Briuselį dabar kainuoja nuo 39,98 EUR į abi puses. Datų pasirinkimas nėra didelis nurodytam akcijiniam laikotarpiui. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.