WoW! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Vilniaus į Los Andželą, JAV – tik nuo 300 EUR!

Super kaina! Iš Vilniaus skrydžiai su „Turkish Airlines“, kuri neseniai penktą kartą iš eilės buvo išrinkta geriausia Europos aviakompanija, į saulėtąjį angelų miestą – Los Andželą, dabar kainuoja vos nuo 300 EUR už kelionę į abi puses! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose!
Los Andželas – Kalifornijos valstijos ekonomikos, verslo ir kultūros centras. Tai yra antrasis pagal dydį JAV miestas po Niujorko. Los Andželas gali pasigirti vienu gražiausiu pasaulyje kraštovaizdžiu – šį miestą supa Ramusis vandenynas, kalnai, dykuma. Jis savo laisvės dvasia nuo seno traukė menininkus, muzikantus, rašytojus, kurių darbuose iki šiol aukštinama Kalifornijos dvasia. Tik čia galite rasti garsųjį Holivudą, kino studijų ir žvaigždžių centrą “Universal Studios”, pasivaikščioti garsiąja „Avenue of Stars“, kur ilga alėja išklota plytelėmis su garsenybių pavardėmis ir rankų atspaudais. O kur dar karščiu bei pramogomis alsuojantis Santa Monica paplūdimys Ramiojo vandenyno pakrantėje arba nuostabusis Beverly Hills rajonas?
Los Andželas įsikūręs subtropinėje klimato juostoje, tad ten visada šilta arba karšta. Vėlyvą rudenį, žiemą bei ankstyvą pavasarį jus pasitiks maloni, prakaituoti neverčianti šiluma, o kitą pusę metų mieste vyrauja karštesni, sunkiau, ypatingai mieste, pakeliami orai. Tad panašu, jog geriausia keliauti į Los Andželą yra šaltuoju Lietuvoje periodu. Pats miestas – nežmoniško dydžio, tai miestas be aiškaus vidurio ir centrinės miesto aikštės – greičiau tai susiliejusių miestelių lydinys prie Ramiojo vandenyno.
Pigių bilietų laikotarpis: 2018 metų balandis-gegužė (tėra vos 2 datos už šią kainą – ilgesnis ir trumpesnis kelionės variantai)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Stambulas-Los Andželas-Stambulas-VilniusPigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Los Andželas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Los Andželą su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

7 thoughts on “WoW! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Vilniaus į Los Andželą, JAV – tik nuo 300 EUR!

 • 2017-10-31 at 10:12
  Permalink

  Šetonai, ačiū už eilinį puikų pasiūlymą. Bet…Ar tu pasitiki tickets.lt svetaine, iš kurios reikia pirkti bilietus? Labai jau kontroversiški atsiliepimai…

  Reply
  • 2017-10-31 at 17:22
   Permalink

   Tomai, visos Momondo siūlomos svetainės yra patikimos. Absoliučiai ir 100%, kitaip per jas Momondo nesiūlytų įsigyti bilietų. O tie kontraversiški atsiliepimai 90% atvejų būna parašyti žmonių, kurie nesuvokia situacijos ir iš agentūrų reikalauja to, ko negali reikalauti. Tarkim, pakeisti skrydžio datą ar grąžinti pinigus už bilietus, ar dar kažkas. Agentūros tokių dalykų nesprendžia. Jos parduoda bilietus ir viskas – jų tarpininkavimas tuo ir baigiasi. O žmonės užverčia vėliau jas pretenzijos, norais ir pageidavimais 🙂 Jos jų net negali išpildyti, iš ko vėliau gimsta prasti komentarai. Nors esu 99% tikras, kad tie komentarai būtų perkelti avialinijoms, jei būtų tas pretenzingas pilietis pirkęs bilietus ne per agentūrą, o tiesiai iš avialinijų svetainės (plius už tai dar permokėjęs apie 50-80 EUR).

   Reply
 • 2017-10-31 at 09:33
  Permalink

  Sveiki. O kokia kita pigi data?

  Reply
  • 2017-10-31 at 17:17
   Permalink

   Datų yra ir daugiau. Išvykimas galimas balandžio 26,27 i gegužės 3 . Grįžimas – įvairus taip pat. Šiaip pigiausias datas paprastai susižiūrėti galima oficialioje „Turkish Airlines“ svetainėje. Tik per ten bilietus pirkti neapsimoka. Ten susižiūrite datas, kurias vėliau nusikopijuojate į Momondo. Ir perkate gerokai pigiau 🙂

   Reply
 • 2015-07-25 at 23:22
  Permalink

  Ok, vasara gerai, nes oras geresnis. Tik pasakau is karto, ziurek kad keliones datoje nebutu paskutiniu dvieju liepos menesio dienu, nes turesiu dalyaut vestuvese 🙂

  Reply
 • 2015-07-25 at 14:57
  Permalink

  Setonai skrendam 😀 Man Londonas tinka gryžimui 😀 O iki Švedu mačiau galiu ir už 10 svarų nuskrist 🙂

  Reply
  • 2015-07-25 at 15:03
   Permalink

   Audriau, gi, sakėm, į Ameriką skrisim vasarą, o ne vasario ar kovo mėn 🙂 Aš kovo mėnesiui turiu konkrečias datas kelionei ir gaudau ką nors įdomaus nulėkt tomis dienomis. Deja, bet net pasiūlymai į Australiją ar Naująją Zelandiją netiko man 🙁 Vis tikiuosi 2016 metų kovo mėnesiui pagaut ką nors į Pietų Ameriką. Tada tikrai pirksiu 🙂

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.