WoW!!! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Vilniaus arba Rygos į Dubajų, JAE – tik nuo 271 EUR į abi puses! Galima ir per Šv.Kalėdas!

Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE), tai kontrastų šalis, kurioje puikiai dera praeitis ir dabartis, susilieja modernus pasaulis ir dykumų amžinybė. Šios egzotiškos ir modernios valstybės miestai yra apgaubti tviskančia rytietiška prabanga ir šiuolaikišku modernumu, kuris puikiai dera su puoselėjama arabų kultūra ir papročiais. Smėlynuose iškilę neįtikėtinos architektūros miestai yra lyg stebuklas, viso pasaulio turistus traukiantis ne mažiau nei didingosios Gizos piramidės, Antikos rūmų grožis ar pusiaujo džiunglių egzotika. Turbūt nėra pasaulyje kitos taip greitai atsinaujinančios ir besikeičiančios šalies. Dubajus – labiausiai išsivystęs, prabangiausias, judriausias ir novatoriškiausias emyratas. Čia susitelkę prabangiausi viešbučiai, tačiau yra ir miesto tipo, pigesnių viesbučių. Dubajus – tai švarūs, erdvūs smėlio paplūdimiai ir šilta turkio spalvos jūra. Saulė čia šviečia 350 dienų per metus. Dubajuje galima ne tik maudytis ir kaitintis saulėje. Aktyvaus poilsio gerbėjai gali išbandyti įvairias vandens sporto rūšis – nardymą, povandeninį plaukiojimą. Daugelyje pakrančių viešbučių yra teniso ir sieninio kortai, sveikatingumo ir jūros terapijos centrai.
Auksu ir dangų raižančiais stikliniais pastatais tviskantis Dubajus iš pirmo žvilgsnio sudaro itin prabangaus – ir brangaus – miesto įspūdį. Tačiau iš tikrųjų, atostogos čia gali būti pritaikytos ir ne tokiai storai piniginei – miestui sparčiai plečiantis atsiranda vis daugiau viešbučių bei restoranų, siūlančių prieinamas kainas. Faktas vienas – kad ir kokį poilsį pasirinktumėte Dubajuje, Jūsų atostogos bus nuostabios – Aukso miestas nepalieka abejingų.
Tik Dubajuje galite pamatyti tokius vaizdus:

This slideshow requires JavaScript.

Iš Vilniaus bei Rygos skrydžiai su „Turkish Airlines“, kuri neseniai penktą kartą iš eilės buvo išrinkta geriausia Europos aviakompanija, į Dubajų dabar tekainuoja vos nuo 271 EUR už kelionę į abi puses! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kaip ir visi „Turkish Airlines“ skrydžiai, kelionė būtų vykdoma su persėdimu didžiausiame Turkijos mieste – Stambule.


Bilietai:

Pigių bilietų į Dubajų laikotarpis: 2024 metų lapkritis-2025 metų kovas (didelis datų pasirinkimas, galima išskristi ir per Šv.Kalėdas! 🎅)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Stambulas-Dubajus-Stambulas-Vilnius/Ryga
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukos žemiau. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Dubajus-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Bilietai iš Rygos kainuoja dar pigiau – spausti čia:
Galimos ir kitos kelionės datos (spauskite ant dominančios datos ir naujame lange atsidarys skrydžių paieškos rezultatai):
Lapkričio 15-25 d.
Gruodžio 10-20 d.
Sausio 3-13 d.
Vasario 13-20 d.
Kovo 3-11 d.
Ir daugelis kitų variantų! Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomias ir aktualias datas patys arba parašykite mums. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Vilniaus į Dubajų su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

5 thoughts on “WoW!!! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Vilniaus arba Rygos į Dubajų, JAE – tik nuo 271 EUR į abi puses! Galima ir per Šv.Kalėdas!

 • 2023-05-12 at 10:51
  Permalink

  Sveiki. Taip pat vakar pirkau bilietus su Turkijos avialinijomis ir pastebėjau naujovę, kurios anksčiau nebuvo: renkantis bilietus jų svetainėje šalia kainos iškart nurodyta, ar bus suteiktas nemokamas turas po Stambulą, ar nakvynė. Ar, netgi, abu, jei teisingai supratau.

  Reply
 • 2023-05-09 at 15:39
  Permalink

  Sveiki,
  Užsisakiau bilietus 2024 m. kovo 31 d. Atskridimas į Stambulą 24 val. kažkaip girdėjau, kad suteikia nakvynę Turkų avialinijos, nes skrydis tik anksti ryte į Dubajų. Gali taip būti. bet kai atsiuntė laišką, nematau tokios informacijos.

  Reply
  • 2023-05-10 at 02:38
   Permalink

   Sveiki,
   Norint gauti nemokamą nakvynę Stambule, Jūs turite atitikti ganėtinai daug reikalavimų. Bet kam tokios nakvynės nėra suteikiamos. Reikalavimų sąrašas:
   – Artimiausias jungiamasis skrydis iš Stambulo yra ne anksčiau nei už 12 valandų (arba 9 val, jei skrendate verslo klase)
   – Jūsų lėktuvo bilietai yra į abi puses (round-trip) (Pvz.: Vilnius – Stambulas – Dubajus – Stambulas – Vilnius)
   – Bilietų pirkimo metu nebuvo pasirinkimo su trumpesniu persėdimu (mažiau nei 12 valandų)

   Jei Jūsų persėdimas yra trumpesnis nei 12 h (pagrindinė priežastis, dėl kurios keleiviai negauna nemokamo viešbučio), tuomet galite imti nemokamą ekskursiją po Stambulą:
   Turkish Airlines suteikia galimybę gauti nemokamą turą po Stambulą, jei atitinkate visas šias sąlygas:
   – Jūsų skrydis – tarptautinis jungiamasis vykdomas Turkish Airlines oro linijų
   – Artimiausias jungiamasis skrydis iš Stambulo yra ne anksčiau nei už 6 valandų

   Tai tiek 🙂

   Reply
 • 2023-05-09 at 15:38
  Permalink

  Sveiki,
  Užsisakiau bilietus 2024 m. kovo 31 d. Atskridimas į Stambulą 24 val. kažkaip girdėjau, kad suteikia nakvynę Turkų avialinijos, nes skrydis tik anksti ryte į Dubajų. Gali taip būti. bet kai atsiuntė laišką, nematau tokios informacijos.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.