WoW! Pigūs bilietai iš Varšuvos į Malagą, Ispanija – vos 52,50 EUR į abi puses!

WOW! Neįtikėtina bilietų kaina kovo pabaigoje iš Lenkijos sostinės į Malagą, per 3000 km nuo Lietuvos nutolusį vieną žymiausių Ispanijos kurortų, turintį daugiau kaip 670 tūkst. gyventojų. Tai kartu ir uostas su senovinėmis gatvelėmis, subtropinėje augmenijoje paskendusiomis vilomis. Nuo Romos laikų miesto centre yra išlikę II a. pradžioje statyto teatro griuvėsiai. Teatras yra šalia įėjimo į Alkasabo rūmus, kurį XI a. arabai pastatė ant romėnų bastiono griuvėsių. Šie rūmai yra tikras arabų architektūros grynuolis su kiemelių labirintais, papuoštais gėlėmis ir palmėmis, fontanais, aukštomis akmens sienomis. Šiuo metu čia įsikūręs Archeologijos muziejus. Dabar pigūs lėktuvo bilietai iš Varšuvos per Niukaslą į Malagą tekainuoja šiek tiek virš 52 EUR (bendra 4 atskirų skrydžių suma)! Kelionę tektų pradėti ir baigti Varšuvoje, kurią iš Kauno ar Vilniaus galima pigiai pasiekti tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kainos akcijų metu kainuoja vos nuo 3-5 EUR į vieną pusę!
Viena iš įsimintiniausių ir gerbiamiausių vietų Malagoje – “Plaza de la Merced” aikštė. Joje yra namas, kuriame gimė ir praleido savo vaikystę vienas iš garsiausių pasaulio dailininkų – Pablas Pikasas. San Augustino gatvėje galima aplankyti grafų Buenavistų rūmus. Juose 2003 metais Ispanijos karalius įsteigė Pikaso muziejų, kuriame dabar saugoma daugiau kaip 200 genialaus dailininko darbų. Pačiame miesto centre yra ir Botanikos sodas, kuriame surinkti patys įvairiausi augalai nuo Kinijos iki Lotynų Amerikos.
Malaga garsėja ne tik puikiais paplūdimiais, garsių tinklų viešbučiais, įvairiomis pramogomis, o taip pat ir istoriniu paveldu, mažais, žaviais baltų namelių bei mėlynų durų kaimeliais, su gėlių vazonais nukabinėtomis namų sienomis ir akmenimis grįstomis gatvėmis. Puikus klimatas, saulė ir giedras dangus beveik ištisus metus, vilioja turistus iš viso pasaulio. Čia vyrauja subtropinis klimatas. Malagoje yra vienos iš šilčiausių žiemų visoje Europoje (vidutinė temp. apie 17 °C). Vasaros sezonas tęsiasi net aštuonis mėnesius, nuo balandžio iki lapkričio.
Pigių bilietų į Malagą laikotarpis: 2017 metų gegužė (yra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Niukaslas-Malaga-Oslas-Varšuva
Visi 4 skrydžiai vykdomi su „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Persėdimai tarpiniuose oro uostuose gana trumpi ir patogūs. Bilietus galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovės svetainėje: http://www.ryanair.com/. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:

Neįtikėtina kaina, tiesa? Sėkmės renkantis ir dėliojantis kelionę!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per Varšuvą į Malagą su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.