WoW! Pigūs bilietai iš Vilniaus į Niujorką, JAV – tik nuo 278 EUR į abi puses!

Sukombinavus 4 „Norwegian“ oro linijų bendrovių skrydžius nuskristi iš Vilniaus į Niujorką galima vos už 278 EUR! Kaip tai padaryti? Tereikia pagal mūsų pateiktas nuorodas žemiau kuo skubiau įsigyti bilietus Jums tinkamomis datomis. Sudėjus “Norwegian” avialinijų visų 4 bilietų kainas, gauname neįtikėtinai mažą sumą – nuvykti į Niujorką iš Vilniaus galima už vos 278 EUR (skrydžiai vykdomi tik su rankiniu bagažu)! Norint su savimi pasiimti ir lagaminą, teks už jį susimokėti papildomai.
Niujorkas (New York City) – tai didžiausias JAV miestas ir vienas didžiausių miestų pasaulyje, taip pat tai vienas svarbiausių pasaulio finansų centrų. Jungtinėse Amerikos Valstijose Niujorkas yra pagrindinis ekonomikos, prekybos, politikos, finansų, kultūros centras. Niujorke gyventojų skaičius siekia per 8 mln., o kartu su priemiesčiais priskaičiuojama daugiau nei 22 mln. gyventojų. Niujorkas, įsikūręs prie Hadsono upės žiočių, dažnai yra vadinamas „Didžiuoju obuoliu“ (The Big Apple). Miestas buvo įkurtas olandų kolonistų 1626 m. ir pavadintas Naujuoju Amsterdamu. Iki to meto dabartinėje Niujorko teritorijoje gyveno manahatų ir kanarsių indėnų gentys.
XX a. 3 dešimtmetyje Niujorkas, aplenkęs Londoną, tapo didžiausiu pagal gyventojų skaičių miestu pasaulyje. Niujorkas – spalvingas internacionalinis miestas, kuriame šnekama per 170 kalbų. Niujorkas vadinamas “miestu, kuris niekada nemiega”.
Pigių bilietų į Niujorką laikotarpis: 2018 metų lapkritis-2019 metų kovas (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Oslas-Niujorkas-Stokholmas-VilniusPigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Tiesa, esant norui, galima šiek tiek ir sutaupyti, nes akcijos pagrindą sudaro super pigūs bilietai iš Oslo į Niujorką ir atgal. Pigiausių bilietų kaina siekia vos 234 EUR. Jei Jums iš Vilniaus skristi į Oslą nepatogu arba turite planų Norvegijos sostinėje, yra galimybė čia atskristi anksčiau ir tik vėliau tęsti kelionę į JAV. Tiesioginius skrydžius Oslas-Niujorkas-Stokholmas už 234 EUR galite nusipirkti paspaudę čia:

Kitos galimos kelionės datos: vasario 12-27 d.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Oslą į nuostabųjį Niujorką su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.