WoW! Pigūs bilietai iš Kauno į Ibizą, Ispanija, gegužės mėn – tik 72 EUR į abi puses!

Prisipažinkim – turbūt kiekvienas esame norėję pakliūti į garsiąją ir siautulingąją Ibizą! Jūsų norai gali tapti realybe vos už 72 EUR, nes dabar atsirado pigių bilietų iš Vilniaus per Londoną į Ibizą, kurių kaina prasideda vos nuo 72 EUR už kelionę į abi puses! Taip pigiai nuvykti pašėlti į Ibizą galima sukombinavus 4 atskirus „RyanAir“ skrydžius. Kelionę tektų pradėti Kaune, o grįžti į Vilnių. Tiek į priekį, tiek atgal būtų vykstama per Londoną.
Ibiza – elektroninės muzikos sostine vadinama sala. Ji gali didžiuotis, galėdama pasiūlyti patį geriausią naktinį gyvenimą Europoje. Čia Jūs rasite viską: populiariausius klubus, geriausias Europos diskotekas bei žymiuosius vasaros šokių festivalius paplūdimio diskotekose, garsas apie kuriuos sklinda po visą platų pasaulį. Ibiza taip pat puikiai tinka mėgstantiems vandens sportą. Čia galima buriuoti, skrosti bangas banglente, užsiimti paviršiniu ar gilumų nardymu.
Salos sostinė Ibisa, katalonų kalba vadinama Eivissa Vila, yra vienas iš seniausių Europos miestų. Kartaginiečių įkurtas miestas išaugo į svarbią tvirtovę ir tik po daugelio šimtmečių tapo Pitiusų (Pušų) salų, kurioms priklauso Ibisa ir Formentera, sostine. Pietuose įsikūręs miestas yra salos naktinių klubų sostinė. Miestas didžiuojasi gražia pakrante ir žavingu senuoju kvartalu, kuriame yra nemažai puikių restoranų. Miestas yra šalia nuostabių Figueretes, Es Cavallet ir Ses Salines paplūdimių.
Ibisa patraukli ne tik savo naktiniais klubais. Miestas daug įdomaus taip pat gali pasiūlyti tiems keliautojams, kurių nedomina klubai ir naktinis gyvenimas. Mažiau nei 100 000 nuolatinių gyventojų turinčią salą kasmet aplanko daugiau kaip 4 milijonai turistų. Pats didžiausias salos traukos objektas – jos paplūdimiai, besidriekiantys daugiau kaip 200 km, puikiai tinkantys nardyti su akvalangais.
Ibisos senamiestis išraizgytas akmenimis grįstomis gatvelėmis, vedančiomis link senovinių pastatų, savo amžių skaičiuojančių jau nuo X amžiaus. Šiek tiek toliau yra žavingas kaimelis Santa Eulalia, garsėjantis nuostabiais paplūdimiais ir netoliese esančiomis Can Marca uolomis.Šiandien Ibisa jau yra pasaulinės reikšmės kurortinė vietovė. Apie tai byloja daugybė restoranų, siūlančių didžiulę kulinarinę įvairovę. Iš Ibisos barų ir klubų atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Ibisa gali pasiūlyti visko – nuo siautulingų vakarėlių iki šeimų mėgstamos saloms būdingos ramybės, nuo naujausių gėrimų iki senovinių tradicinių patiekalų. Tai vieta, kurioje atsiskleidžia visos gyvenimo spalvos.
Pigių bilietų į Ibizą datos: 2017 metų gegužė (yra net keli variantai už šią kainą – galimas trumpesnis ar ilgesnis kelionės variantas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Londonas-Ibiza-Londonas-Vilnius
Visi skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Persėdimai tarpiniame Londono oro uoste trumpi ir patogūs. Bilietus galite įsigyti oficialiose pigių skrydžių bendrovių svetainėse adresu: http://www.ryanair.com/. Vienas skrydžių rezervacijos už 72,14 EUR pavyzdžių į Ibizą čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti RyanAir ir WizzAir svetainėse). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.