Vidurvasaris! Pigūs bilietai su „RyanAir“ į Trapanį, Sicilija, iš Rygos – tik 77 EUR už tiesioginius skrydžius į abi puses!

Liepos mėnesį galima super pigiai nuvykti pailsėti iš Rygos į Trapanį, esantį Sicilijoje, kuris nuo Lietuvos nutoles per 2050 km! Pigiausi bilietai už kelionę į abi puses dabar kainuoja vos nuo 76,85 EUR! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Kelionę tektų pradėti ir baigti Rygoje, į kurią iš Lietuvos didžiųjų miestų galima pigiai ir patogiai nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais.
Sicilija – didžiausia Viduržemio jūros sala, priklausanti Italijai. Savita kultūra, klimatas, istorija ir mentalitetas lėmė ryškų Sicilijos identitetą, kuris nebūdingas daugeliui Italijos provincijų. Tai saulės, vyno, puikaus maisto ir žydrų vandenų sala. O kur dar šarmingieji miestai – Neapolis ir Katanija, legendomis apipintas Etnos ugnikalnis, nedideli istoriniai miesteliai ir istorijomis apipinta dramatiška mafijos istorija. Kelionės į Siciliją metu iš naujo pažinsite Italiją, kuri be Sicilijos būtų ne tokia spalvinga.
Sicilijos žemę trypė kone pusė civilizuoto antikos pasaulio. Užkariautojai ateidavo ir pasitraukdavo, palikdami gilius ir įvairius kultūrinius pėdsakus. Todėl atsirado keisti mišiniai beveik visose salos gyvenimo srityse. Tai paveikė kalbą, papročius, kulinarijos meną ir ypač akivaizdžiai – salos architektūrą. Tas įvairių kultūrų mišinys yra stulbinantis ir kaskart naujai nustebinantis. Tikriausiai todėl, Sicilija tokia egzotiška ir joje dera, rodos, visiškai tarpusavyje nesuderinami dalykai: užburiančio grožio gamta ir turistų poreikiams pritaikyti paplūdimiai, viešbučiai, kavinės; Kristaus Visatos Valdovo mozaika, ir čia pat kolonos su Rytų stiliaus skulptūromis; mergelės Marijos mozaika virš centrinių Palermo bažnyčios durų, o šalimai ant kolonos iškaltas Korano puslapis; visur pilna zujančių turistų ir prekeivių, tačiau kiekviename miestelyje gali atrasti erdvės visiškai vienatvei ir spengiančiai tylai…


Bilietai:

Pigių bilietų į Siciliją datos: 2024 metų liepa (tėra dvi datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Ryga-Trapanis-Ryga (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba paspaudus ant nuotraukos apačioje. Pigiausi skrydžiai į Siciliją dabar kainuoja nuo 76,85 EUR į abi puses. Datų pasirinkimas nėra didelis, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.