Vasaros tarpušvenčiu, tarp Joninių ir Mindauginių, pailsėkite Maltos saloje ir aplankykite Legolendą Bilunde vos už 81 EUR!

Skubame pranešti apie galimybę susikombinuoti pigią ir įdomią kelionę vasaros tarpušvenčio metu į Maltos salą! Sukombinavus 3 „RyanAir“ skrydžius čia nuvykti galima labai pigiai, nes 3 skrydžių bendra suma siekia vos 80,97 EUR! Papildoma nauda – grįžtant galėsite visą dieną praleisti Bilundo mieste ir aplankyti garsųjį „Legolendą“ Danijoje. Išvykstama ir grįžtama būtų iš Vilniaus.
Maltos Respublika – nuostabaus grožio salų valstybė – nykštukas, įsikūrusi Viduržemio jūros viduryje, tarp Sicilijos ir Tuniso. Šalį sudaro 7 salos, užimančios net 200 kartų mažesnį plotą nei Lietuva. Malta traukia žmones pasimėgauti gamta – klimatas čia malonus visais metų laikais. Pavasarį salos sodriai sužaliuoja, pažerdamos jau visko mačiusiai akiai dar nematytų vaizdų. Saulėtos dienos saloms ne naujiena, čia jų itin daug. Ruduo – aksominio švelnumo – šiluma išsilaiko beveik iki gruodžio. Paplūdimiai tarp nepaprasto grožio uolų tarsi užmirštas dieviškas kampelis.
Pigių skrydžių į Maltos salą datos: 2022 metų birželio pabaiga (tėra vienas kelionės variantas – pavyzdyje)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Malta-Bilundas-VilniusSkrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Bilietus į kiekvieną skrydį atskirai galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovės svetainėje: http://www.ryanair.com/ arba parašyti mums. Bendra 3 skrydžių suma į Maltą (su nakvyne Bilunde) siekia vos 80,97 EUR! Rezervacijos pavyzdys pateiktas čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Jei reikia pagalbos nuperkant bilietus ar sudėliojant skrydžius – kreipkitės ir mes Jums padėsim! Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.