Vasaros atostogų pikas! Pigūs bilietai už tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Graikijos Havajais vadinamą Korfu salą – vos 116 EUR į abi puses!

Labai geras pasiūlymas per patį vasaros atostogų piką visiems norintiems apsilankyti elitiniam poilsiui sutvertoje Korfu arba dar kitaip vadinamoje Kerkyros saloje, kuri nuo Lietuvos nutolusi per 1700 km! Rugpjūčio mėnesį tiesioginiai „RyanAir“ skrydžiai iš Vilniaus į Korfu tekainuoja vos 116,27 EUR į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Jei surengtume varžybas dėl gražiausios ir populiariausios Graikijos salos titulo, Korfu sala neabejotinai pretenduotų į laimėtojus. Dėl savo istorinių ryšių su Europa, Korfu, arba graikiškai Kerkyra, buvo viena pirmųjų salų, į kurią atvykdavo turistai. Įsikūrusi Graikijos šiaurės vakarinėje pakrantės dalyje, ši sala vilioja pasigrožėti nedideliais tradiciniais miesteliais, Venecijos stiliaus senamiesčiu ir žinoma, pačiais nuostabiausiais paplūdimiais, dėl kurių Korfu sala kartais vadinama Graikijos Havajais. Korfu sala, dar vadinama ir Kerkyra, tiesiog sutverta elitiniam poilsiui, o juk kiekvienas norime pasijusti elito dalimi… Puiki salos infrastruktūra, daug veiklos galimybių sudaro palankias sąlygas atostogoms tiek su šeima, tiek su draugais. Nesvarbu, kada beatvyktum, ar kiek laiko bebūtum, šioje saloje kiekvienas ras, ką veikti.
58 kilometrų ilgio ir tik 24 kilometrų pločio plačiausioje savo vietoje, Korfu yra žaliausia Graikijos sala. Čia augantys alyvmedžių sodai sukuria ištisą žalią oazę, net ir didžiausių karščių metu. Ši sala pasižymi ypač švelniu, šiltu klimatu, didžiausi karščiai ateina liepos mėnesį, tuomet vidutinė mėnesinė temperatūra pasiekia +25 laipsnius. Korfu yra ideali vieta tiems, kurie tikisi saulėtų ir šiltų atostogų, saulė čia šviečia net 2695 valandas per metus.


Bilietai:

Pigių skrydžių į Korfu salą datos: 2024 metų rugpjūtis (yra dvi datos už šią kainą – ilgesnis ir trumpesnis kelionių variantai)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Korfu sala-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba paspaudę ant nuotraukos žemiau. Pigūs skrydžiai į Korfu salą dabar kainuoja vos nuo 116,27 EUR už kelionę į abi puses. Datų pasirinkimas labai didelis nėra, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir” svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir” sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.