Vasara! Pigūs bilietai už tiesioginius „RyanAir“ skrydžius iš Kauno į Toskanos pažibą Pizą – tik nuo 63 EUR į abi puses!

Skubame pasidalinti naujiena apie atsiradusius pigius bilietus iš Kauno į Toskanos regiono Italijoje pažibą – Pizos miestą, kuris nuo Lietuvos yra nutolęs per 1600 km! Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos 62,79 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Toskana – vienas labiausiai keliautojų lankomų regionų Europoje, kitaip dar vadinamas Europos renesanso lopšiu. Vietovė garsėja įspūdingais itališkais kraštovaizdžiais bei meniniu palikimu. Tarp daugybės vertų dėmesio pamatyti čia objektų yra ir garsioji Pizos aikštė su katedra. Nors Piza išgarsėjo dėl inžinerijos nesėkmės – pasvirusio Piazza dei Miracoli bokšto, tačiau šis nedidelis miestas sužavės ir kitais dalykais. Pizoje nuo XV a. veikia universitetas, tad šiame akademiniame mieste vyrauja gyvybinga ir energinga atmosfera. Tarp renesanso architektūros statinių įsiterpę kavinės ir barai, o palei upę vingiuoja Pizos Lungarno gatvelės. Taigi nors miestas išgarsėjo dėl klaidos, jūsų vizitas jame tikrai toks nebus. Atvykite ir drąsiai pasimėgaukite Piza!


Bilietai:

Pigių bilietų į Pizą laikotarpis: 2024 metų rugpjūtis (tėra viena data už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Piza-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba paspaudus ant nuotraukos žemiau. Pigūs skrydžiai į Pizą dabar kainuoja nuo 62,79 EUR už kelionę į abi puses. Datų pasirinkimas nurodytam akcijiniam laikotarpiui nėra didelis, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.