Vasara Italijoje! Tiesioginiai „RyanAir“ skrydžiai iš Vilniaus į Turiną, Italija – tik 71 EUR į abi puses!

Ieškantiems variantų kur praleisti vasaros atostogas! Siūlome liepos mėnesį praleisti senojoje Italijos sostinėje – Turine, į kurį du kartus per savaitę tiesiogiai skraidina „RyanAir“ oro linijų bendrovės lėktuvai iš Vilniaus. Pigiausi bilietai birželio mėnesį dabar kainuoja vos nuo 70,99 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Puiki proga kovą sutikti kitaip!
Turinas yra miestas šiaurės Italijoje, Pjemonto regiono sostinė. Mieste ir jo apylinkėse gyvena apie milijoną gyventojų. Kažką savo čia ras mylintys Paryžių ir Vieną, tačiau neapsigaukite – šis elegantiškas, kalnais apjuostas miestas yra visiškas individualistas. Industrijoje ir sporte pasižymėjęs Turinas taip pat gali pasigirti turtinga istorija, stulbinančia architektūra ir virtuvės šedevrais. Turinas buvo pirmasis Italijos miestas, kuriame įsigalėjo kavinių kultūra, todėl jame rasite ir šimtus senų, jaukių kavinių ramioms popietėms.


Bilietai:

Pigių bilietų į Turiną datos: 2024 metų liepa (yra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Turinas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba paspaudus ant nuotraukos žemiau. Pigūs skrydžiai į senąją Italijos sostinę dabar kainuoja vos nuo 70,99 EUR už kelionę į abi puses. Datų pasirinkimas labai didelis nėra, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.