Tiesioginiai „RyanAir“ skrydžiai iš Rygos į Lenkijos pajūrį – tik 28 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusius labai pigius bilietus šią žiemą iš Rygos į vieną gražiausių Lenkijos miestų – Gdanską, nutolusį nuo Lietuvos per 450 km! Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 28 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Skrydžiai vykdomi su „RyanAir“ pigių oro linijų bendrovės lėktuvais.
Jeigu Krokuva gali pasididžiuoti gražiu istoriniu senamiesčiu, o Varšuva garsėja kaip kultūros, energijos bei pokyčių miestas, tai Gdanskas gali pasigirti gražiomis Baltijos jūros pakrantėmis bei nuostabiu vokiškuoju paveldu. Gdansko senamiestis yra palyginti nemažas – jame apstu dailių renesanso stiliaus namų. Tiesa, dauguma jų yra atstatyti po Antrojo pasaulinio karo bombardavimų, po kurių išliko tik apie trečdalį miesto pastatų. Viename iš seniausių Lenkijos ir Rytų Europos miestų vyrauja viduramžių miesto stilius. Gdanske tekanti Vyslos upė puošia miestą gražiais tiltais. Čia gausu istorinių statinių, gražių siaurų gatvelių ir įdomių lankytinų vietų. Miestas yra vienas iš Europos plytų gotikos kelio stočių. Tai puiki vieta turiningai praleisti laiką. Pastaraisiais metais vis daugiau pramogų turistams Gdanske siūloma šalia Vyslos. Viena jų – ekskursijos upe laivais (organizuojami ir privatūs plaukimai, ir grupiniai, pavyzdžiui, su didžiuliu filmo „Karibų jūrų piratai“ laivą primenančiu burlaiviu). Tokių ekskursijų metu galima išvysti visai kitokį miestą – senąjį ir naująjį, taip pat nuo kranto beveik nematomą (ir dėl to turistų mažai žinomą) uosto rajoną. Jis ypač patiks industrinio turizmo gerbėjams.


Bilietai:

Pigių bilietų į Gdanską datos: 2024 metų birželis (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Ryga-Gdanskas-Ryga (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje RyanAir svetainėje: http://www.ryanair.com/ ar paspaudus ant nuotraukos apačioje. Pigūs skrydžiai į Gdanską dabar kainuoja nuo 28,00 EUR į abi puses. Datų pasirinkimas nėra didelis nurodytam akcijiniam laikotarpiui, tad susidomėjusiems reiktų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ ar „Wizz Air“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.