Super! Tiesioginiai skrydžiai iš Londono į Tenerifės salą Kanaruose – vos už 30 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie nerealiai pigius bilietus iš Londono Gatwick’o oro uosto į Tenerifę, Ispanijai priklausančią amžinojo pavasario salą, didžiausią iš septynių Kanarų salų Atlanto vandenyne, įsikūrusią visai netoli Afrikos krantų. Pigių bilietų kainos į šią nuostabiąją salą prasideda vos nuo 30 EUR už skrydžius į abi puses! Į kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Londoną iš Lietuvos galima tikrai pigiai ir patogiai pasiekti „RyanAir“ ir „Wizz Air“ pigių avialinijų lėktuvais.
Tenerifė visiems pažįstama kaip amžino pavasario, saulės sala. Oro temperatūra neženkliai svyruoja tiek paros metu, tiek keičiantis metų laikams. Vasarą čia oro temperatūra siekia apie 26-28 °C, o žiemą – apie 20-22 °C. Žiemos čia šiltos ir malonios, gali palynoti, tačiau šilumos ir saulės tikrai pakanka.
Aplink šią salą stūkso kalnų virtinės, o centre – gigantiškas 20 km skersmens, 3718 m aukščio, trečias pagal dydį pasaulyje Teidės vulkanas. Tai nepaprastai gražus gamtos kūrinys, kurio viršūnė, vadinama „sniego kepure“, senovės jūreiviams buvo tarsi kelrodė žvaigždė. Šis aukščiausias Ispanijos taškas yra natūrali kliūtis audringiems, drėgniems orams, atkeliaujantiems iš Vakarų Europos. Įspūdingas pakrantės uolas, snieguotas kalnų viršūnes keičia juodo ir geltono smėlio paplūdimiai, o vulkano lavos „mėnulio peizažą“ – vešliai apaugusios kalvos, beribės bananų plantacijos, puansetijų laukai, vynuogynai ir alyvmedžiai. Salos puošmena – Tenerifės nacionalinė gėlė, vadinama „Rojaus paukštės žiedu“. Ši vietovė – lyg magiškas rojus, viliojantis keliaujančias sielas.
Pigių bilietų į Tenerifę laikotarpis: 2022 metų lapkritis – 2023 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Londonas-Tenerifė-Londonas (tiesioginiai skrydžiai)Bilietus galima įsigyti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje adresu: http://www.wizzair.com/. Pigūs tiesioginiai skrydžiai į Tenerifės salą dabar kainuoja nuo 29,98 EUR už kelionę į abi puses. Tiesa, tokia kaina gali mėgautis tik priveligijuoti WDC nariai. Neturintys WDC narystės keliautojai už bilietus į vieną pusę turės mokėti ~5-10 EUR brangiau. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys „Wizz Air“ svetainėje čia:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Londoną į Madeirą su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Super! Tiesioginiai skrydžiai iš Londono į Tenerifės salą Kanaruose – vos už 30 EUR į abi puses!

 • 2022-11-12 at 16:26
  Permalink

  Covid pamirštas seniai Anglijoje. O dėl išstojimo tai tik toks momentas, kad reik pasą turėt keliaujant per UK. ID kortelė netinka 🙂

  Reply
 • 2022-11-12 at 15:15
  Permalink

  Sveiki, kokie reikalavimai dėl Covid keliaujant iš Lietuvos per Londoną į Tenerifę ir atgal? Ar kažkas pasikeitė dėl Anglijos išstojimo iš Europos sąjungos?

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.