Super! Spalį tiesioginiai skrydžiai iš Varšuvos į Bulgarijos kurortą Burgasą – vos 27 EUR į abi puses!

Pigus ir patrauklus pasiūlymas nuvykti iš Varšuvos į Juodosios jūros pakrantėje įsitaisiusį vieną didžiausių Bulgarijos kurortų – Burgasą, nutolusį nuo Lietuvos per 1400 km! Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 27 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Atostogauti Bulgarijoje poilsiautojai renkasi dėl trijų pagrindinių priežasčių: optimalaus kainos ir kokybės santykio, puikaus oro ir netolimo skrydžio. Pastaraisiais metais atostogauti čia traukia vis daugiau lietuvių poilsiautojų. Bulgarija labai tinka ir šeimoms su vaikais – trumpas skrydis, žemos kainos, geras, šviežias maistas, daug prinokusių vaisių ir daržovių, švelnus klimatas, nėra svilinančios kaitros – ko daugiau gali reikėti tobuloms šeimos atostogoms? Aktyvaus poilsio mėgėjai čia taip pat ras kur išlieti energijos perteklių! Be to, Bulgarijoje patogu ilsėtis ir dėl to, kad su vietiniais laisvai galima susišnekėti rusų ir anglų kalbomis.
Burgasas yra vienas didžiausių Bulgarijos miestų, žadantis nepamirštamas linksmybes vietiniuose baruose, tobulą poilsį ir galimybę kultūringai praleisti laiką muziejuose bei dramos teatre. Prie Bulgarijos miesto nusidriekia kurortinės zonos – Auksinis krantas ir Nesebaras, kuriuos išties verta aplankyti. Žemos paslaugų kainos kasmet sukviečia tūkstančius turistų, kurie išnaudoja atostogas plaukiodami laiveliais, grožėdamiesi miesto peizažais ir vaikšiodami romantiškame Jūros parke. Ar bent įsivaizduojate, kiek meilės istorijų mena šis Burgaso parkas?
Pigių skrydžių į Burgasą datos: 2022 metų spalis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Burgasas-Varšuva (tiesioginiai skrydžiai)Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukos apačioje. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Burgasą su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.