Super! Pigūs bilietai iš Vilniaus arba Rygos į Kankuną, Meksika – tik nuo 311 EUR į abi puses!

Atsirado LABAI pigių bilietų iš Vilniaus arba Rygos į garsųjį Kankuną!!! Pigūs skrydžių bilietai į geriausių pasaulio kurortų dešimtuke esantį Kankuną tekainuoja vos nuo 311 EUR už kelionę į abi puses kelionę pradedant Vilniuje arba Rygoje! Tokius pigius bilietus siūlo stambiausias avialinijų tinklas pasaulyje – „Star Alliance“, kuriam priklauso tokie gigantai kaip „Lufthansa“, „United“, „Air Canada“ ir dar visa eilė oro linijų bendrovių. Visi skrydžiai – jungiamieji, su persėdimais Frankfurte bei viename JAV miestų. Į bilietų kainą įskaičiuotas rankinis bagažas bei maistas ir gėrimai skrydžių metu. Tiesiog nuostabi galimybė nuvykti į Meksikos didžiausią ir žinomiausią kurortą – Kankuną!
Kankunas (Cancun) yra kurortas Karibų jūros pakrantėje, Jukatano pusiasalyje Meksikos Respublikoje. Jis įtrauktas į geriausių pasaulio kurortų dešimtuką. Kankuno pakrantėje (ilgis 25 km) turistams siūlomi pramogų ir prekybos centrai, naktiniai klubai, jachtų klubai, restoranai ir daugybė gerų viešbučių. Kankunas tapo žinomas pasaulyje dėl savo begalinių balto smėlio paplūdimių, skaidraus Karibų jūros vandens ir netoliese esančių majų civilizacijos paminklų. Kankunas – vienas populiariausių Meksikos kurortų, kasdien aptarnaujantis apie septynis milijonus poilsiautojų. Pusė milijono vietinių gyventojų daugiausia dirba turizmo sferoje ir užtikrina poilsiautojams kokybišką poilsį. Kankunas įkurtas balto smėlio juostoje, savo forma primenančioje skaičių „7“. Tos juostos plotis 400 metrų, o ilgis 30 kilometrų. „Septynetas“ skiria kurortą į dvi dalis. Trumpoji dalis pasižymi ramia jūra, nes nuo vandenyno ją užstoja „Moterų sala“ – Isla Mujeres. O ilgosios dalies išskirtinė savybė – nuolat banguojantis okeanas. Kankuno akvatorija vilioja ne tik banglenčių sporto mėgėjus, bet ir nardytojus, nes vanduo čia labai švarus ir skaidrus, matomumas po vandeniu kai kur siekia 100 metrų. Palei pakrantės liniją tęsiasi Palancaro koralinis rifas – vienas didžiausių pasaulyje.
Pigių bilietų į Kankuną laikotarpis: 2021 metų gegužė-2022 metų kovas (didelis datų pasirinkimas visais mėnesiais)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Frankfurtas-JAV miestas-Kankunas-JAV miestas-Frankfurtas-Vilnius/Ryga
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Kankunas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Už beveik identišką kainą yra bilietų ir iš Rygos – spausti čia:

Ir daugelis kitų datų. Sėkmės renkantis! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Meksiką su grįžimu atgal!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

4 thoughts on “Super! Pigūs bilietai iš Vilniaus arba Rygos į Kankuną, Meksika – tik nuo 311 EUR į abi puses!

 • 2021-04-17 at 12:15
  Permalink

  Pasiūlymas fantastinis. Kaip ir visi kiti aplinkui į JAV. Labai smagu, Šėtonai, kad grįžai į eterį. Atrodo, gyvenimas sugrįžta !

  Reply
  • 2021-04-17 at 13:16
   Permalink

   Ačiū už palaikymą 🙂 Bandžiau grįžti ir anksčiau, bet labai ūpą numušdavo susirinkusių mėmeklių kompanija, kuri pradėdavo vapsėti apie kažkokius virusus, apie gatves nuklotas lavonais ir mano neatsakingumą siūlant keliauti mirties akivaizdoje 😀 Ten vieną, antrą užvartai ant žodžių, bet tada tų dievobaimingų žmogelių, įtikėjusių stebuklinga gydomąja kaukių galia, atsiranda dešimtys. Nespėji atsimušinėti 🙂 Ir tada pagalvoji: “Kam man to reikia?” 😀

   Reply
 • 2017-01-28 at 20:02
  Permalink

  Sveiki, ar galima tikėtis jūsų pagalbos randant ir užsakant pigesnius bilietus į Centrinę Ameriką. Galutinis kelionės tikslas – Peru ir Bolivija. Nusigauti ten galime iš iš greta esančių šalių sausumos transportu, jei nerastume tinkamų bilietų kainų atžvilgiu. Išvykimo iš Lietuvos data būtų gruodžio 15d., grįžimo – 2018m. sausio 13-14 d. Suprantu, kad kelionės data dar tolima, bet ji tikrai įvyks, tad ir ruošiamės iš anksto. Kiek kainuotų jūsų paslaugos?

  Reply
  • 2017-01-28 at 21:01
   Permalink

   Sveiki, Lina,
   Visa informacija dėl individualios bilietų paieškos nurodyta KONTAKTAI skiltyje. Tikrai galime padėti 🙂

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.