Super! Pigūs bilietai iš Kauno į Faro, Portugalija, vos už 52,50 EUR į abi puses! Didelis datų pasirinkimas!

Atsirado super pigus variantas spalio arba lapkričio mėnesį iš Kauno nuvykti į šilčiausią regioną Portugalijoje – Algarvę ir jos sostinę Faro, kuris nuo Lietuvos yra nutolęs per 3100 km! Sukombinavus 4 „RyanAir“ skrydžius čia nuskristi galima labai pigiai, nes 4 skrydžių bendra suma siekia vos 52,50 EUR už kelionę į abi puses, kas yra labai nebloga kaina į šį nuostabų Portugalijos regioną vasaros metu! Tiek į priekį, tiek atgal būtų skrendama per Londoną, kur lauktų ilgesnis ar trumpesnis persėdimas. Į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Portugalijos pietuose įsikūręs Faro miestas – tai vartai į Algarvės regioną, saulėčiausią ne tik Portugalijoje, bet ir visoje Europoje. Lankydamiesi Algarvėje ištisus mėnesius galite kasdien keliauti vis po skirtingus paplūdimius ir, ko gero, vis tiek nepavyktų visų aplankyti. Būdami Algarvėje nepamirškite užsukti ir į pasaulio pakraščiu tituluojamą Šv. Vincento iškyšulį – Cabo de São Vicente.
Algarvė yra ypač turistinis regionas ir savo išvaizda primena Ispanijos ar Turkijos turistines pakrantes. Kiekvienais metais čia apsilanko apie 10 mln turistų. Nenuostabu, nes čia – nuostabūs paplūdimiai, jaukūs pakrantės miesteliai, įspūdingas vandenynas ir puikios galimybės poilsiui. Algarvė garsėja įspūdinga pakrante, kur žydras vandenynas skalauja grakščių formų uolas. Visa tai pamatysite poilsiaudami Algarvėje.
Tipiniai Algarvės pakrančių vaizdai iš tiesų glosto akį ir širdį:
Algarves_papludimiai
Algarvė – piečiausias Portugalijos regionas. Kraštovaizdis ir kultūra kiek skiriasi nuo likusios Portugalijos dalies. Algarvės pakrantes skalauja Atlanto vandenynas, o puikūs paplūdimiai ir įlankos vilioja turistus. Nėra kuo stebėtis, kai čia saulė šviečia beveik visus metus, o vasarą vandenyno vanduo ypač šiltas. Dabar Algarvės regionas savo išvaizda primena Ispanijos ar Turkijos pakrantes. Algarvė pasižymi labai dideliu spalvingumu ir kerinčia gamta. Visur gausu žavingų figmedžių ir žydinčių apelsinmedžių. Algarvės sostinė yra Faro miestas su įspudingu uostu. Jeigu norite pačių nerūpestingiausių atostogų prie ramios jūros puikiuose smėlio paplūdimiuose, burnoje tirpstančių patiekalų, Jums tikrai verta apsilankyti Algarvėje.Pigių bilietų į Faro laikotarpis: 2017 metų spalis-lapkritis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Londonas-Faro-Londonas-Vilnius
Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovės svetainėje: http://www.ryanair.com/ arba parašyti mums ir mes galime Jums juos nupirkti! Bendra 4 skrydžių suma į Algarvėje esantį Faro kainuoja vos 52,58 EUR už kelionę į abi puses. Rezervacijos pavyzdys čia:

Už tą pačią kainą įmanomas ir ilgesnis kelionės variantas:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ bei „Wizz Air“ svetainėse). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Super! Pigūs bilietai iš Kauno į Faro, Portugalija, vos už 52,50 EUR į abi puses! Didelis datų pasirinkimas!

  • 2018-12-04 at 22:58
    Permalink

    want cheap tickets to Faro in June

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.