Super! Pigūs bilietai iš Kauno į Dubrovniką, Kroatija – vos už 76 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie galimybę susikombinuoti super pigią ir įdomią kelionę birželio mėnesį į Dubrovniko uostą Kroatijoje! Sukombinavus 4 „RyanAir“ skrydžius čia nuvykti galima labai pigiai, nes 4 skrydžių bendra suma siekia vos 75,94 EUR į abi puses! Kelionę pradėti ir baigti reiktų Kaune.
Dubrovnikas tituluojamas vienu įspūdingiausiu miestų Europoje ir yra vadinamas Adrijos jūros perlu. Jo nuostabus senamiestis yra įtrauktas į UNESCO, o populiaraus serialo „Sostų karai“ kūrėjai šiame mieste nufilmavo ne vieną epizodą. Ne tik Dubrovnikas, tačiau ir visa Kroatija savo vaizdais ir atmosfera atima žadą ir abejingų nepalieka, todėl labai rekomenduojam čia apsilankyti ir Jums!


Bilietai:

Pigių skrydžių į Dubrovniką datos: 2024 metų birželis (galimi įvairios trukmės kelionių variantai)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Stokholmas-Dubrovnikas-Stokholmas-Kaunas
Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Bilietus į kiekvieną skrydį atskirai galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovės svetainėje: http://www.ryanair.com/ arba paspaudus čia bilietams į priekį bei čia bilietams atgal. Bendra 4 skrydžių suma į Dubrovniką siekia vos 75,94 EUR! Rezervacijos pavyzdys pateiktas čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir” svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir” sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.