Super! Pigūs bilietai į Geteborgą, Švedija iš Kauno su „RyanAir“ – tik 30 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusius super pigius bilietus iš Kauno į antrąjį pagal dydį Švedijos miestą ir didžiausią Skandinavijoje jūrų uostą – Geteborgą (dar vadinamą Gioteburgu), nutolusį nuo Lietuvos per 800 km. Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 30 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Kelionės į Švediją sužavės kiekvieną atostogautoją. Dėl nedidelio gyventojų skaičiaus Švedijos kraštovaizdis ypatingas savo neaprėpiamais nepaliestų miškų bei kalnų plotais. Švedijos krantus skalauja Baltijos jūra, pakrantės čia neaukštos ir uolėtos, gausu fiordų. Gioteburgas yra pagrindinis Švedijos jūrų uostas, antrasis pagal dydį miestas Švedijoje. Miestas išsidėstęs šalies pietvakarinėje pakrantėje, prie Jotos upės žiočių. Išlikusios Forts Lejonet(„Liūto“) ir Kronan („Karūnos“) tvirtovės, 1633 m. pastatyta katedra, Kristinos bažnyčia, yra kultūros, jūrų, gamtos istorijos muziejai. Iš parkų didesni yra Slottskogen. Itin populiarūs botanikos sodai, Trädgårdsföreningen („Sodų draugija“), Liseberg pramogų parkas. Aplink miestą yra daug gražių salų, kurias vasaros metu itin smagu aplankyti. Jose galima praleisti ramią popietę, surengti iškylą. Miestas turi pasiūlyti labai daug įvairių muziejų. Kaip ir į daugelį kelionių, aplankyti Gioteburgą palankiausia vasarą, kai šviečia saulė ir nuo jūros pučiantis vėjas tik gaivina, tačiau nėra žvarbus. Šiltuoju sezonu atsiskleidžia visas šiaurietiškos gamtos grožis, žavi puikiai sutvarkyti parkai, sezoniškumui paklūsta ir vandens pramogų pasiūla.
Kelionė į Gioteburgą laužo visus stereotipus apie kelionių kryptis ir šaltus šiaurės šalių žmones. Švedai nėra šalti – jie linksmi, malonūs ir paslaugūs turistui žmonės, tik gal kiek ramesni, bet juk ispaniško temperamento niekas ir nesitiki. Gioteburgas niekada nesipuikuoja lankomiausių miestų dešimtukuose, tačiau jį pasirinkusieji nesuklys: šis miestas toks spalvingas ir įtraukiantis, kad jame kiekvienas suras dalelę savęs.


Bilietai:

Pigių bilietų į Geteborgą datos: 2024 metų liepa-rugsėjis (datų pasirinkimas nėra labai didelis)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Geteborgas-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigiausi skrydžiai į Geteborgą dabar kainuoja nuo 15 EUR į vieną pusę. Datų pasirinkimas nėra labai didelis, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.