Super hitas! Tiesioginiai skrydžiai iš Madrido į Limą, Peru – vos 237 EUR į abi puses! Galimas išvykimas ir per Kalėdas bei Naujuosius Metus!

Super mega hitas, kuriuo nepasinaudoti būtų tikrių tikriausia nuodėmė! Ispaniškosios “Plus Ultra Líneas” avialinijos pasiūlė neįtikėtinai pigius bilietus už tiesioginius skrydžius iš Madrido į Peru sostinę Limą, kainuojančius vos nuo 237 EUR už kelionę į abi puses. Skrydžiai – tiesioginiai, o į bilietų kainą įskaičiuotas ir iki 23 kg registruojamas bagažas!!! Tarsi to būtų maža, galima nusipirkti bilietus ir taip vadinamuoju “juoduoju periodu”, t.y. galima skristi į Peru ir per Kalėdas bei Naujuosius Metus – laikotarpiu, kai pigių bilietų faktiškai nebūna. Kelionę tektų pradėti ir baigti Madride, kurį iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti tiesioginiais „RyanAir“ skrydžiais.
Peru yra pamėgtas turistų kraštas, viena iš labiausiai lankomų šio regiono valstybių, dėl savo istorinės praeities turtingumo esanti tikrų tikriausias neatrastas lobynas kiekvienam keliautojui. Tai paslaptingi prieš šimtus metų sukurti Naskos dykumos piešiniai, šiais laikais tapę daugybės neįmintų mįslių ir netikėčiausių teorijų šaltiniu. Gausybė senosios inkų civilizacijos miestų, tarp kurių paslaptingasis Maču Pikču, istorijos bėgyje likęs nenukariautu miestu, kuris vėliau savo statytojų buvo paslaptingai apleistas. Ispanijos imperijos paveldo objektai, tarp kurių kalnuose įsispraudęs buvęs Inkų imperijos centras Kuskas, ispanų imperijos metais apstatytas puikiais išsilaikiusiu senamiesčiu, papuoštu nuostabiomis bažnyčiomis. Peru tai ne tik istorijos paveldas, tai nuostabi gamta, su šalies pietuose tyvuliuojančiu aukščiausiu pasaulyje laivuojamu ežeru Titikaka, Amazonijos platybėse stūksančiais miškais, kur nuo pasaulio atsiskyrusios gyvena indėnų gentys.

Nuostabioji Lima su savo įspūdinga pakrante
Nuostabioji Lima su savo įspūdinga pakrante

Pigių bilietų į Limą, Peru laikotarpis: 2019 metų liepa-2020 metų kovas (didelis datų pasirinkimas, galimas išvykimas ir per Kalėdas bei Naujuosius Metus!)
Skrydžių segmentai: Madridas-Lima-Madridas (tiesioginiai skrydžiai)Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai nurodyta kryptimi nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Skrydžių rezervacijos pavyzdys:

Žinoma, turbūt, populiariausia kelionės data būtų skristi per Kalėdas ir Naujuosius Metus spausti čia.
Kadangi akcijinis laikotarpis labai didelis, galima kelionę susiplanuoti ir, tarkim, 2020 metų vasarį – spausti čia.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Amsterdamą į Peru su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

17 thoughts on “Super hitas! Tiesioginiai skrydžiai iš Madrido į Limą, Peru – vos 237 EUR į abi puses! Galimas išvykimas ir per Kalėdas bei Naujuosius Metus!

 • 2019-06-04 at 08:12
  Permalink

  Ir man atšaukė tuos pigiuosius bilietus į Limą.Bet po 2 savaičių nuo pirkimo.Laimei,dar nebuvau nusipirkusi skrydžių į Madridą ir vietinių skrydžių Peru,bei neužsisakius viešbučių.Būčiau labai daug praradusi.Bet jau praėjo 10 dienų nuo skrydžio atšaukimo,o pinigų negrąžina.
  Keliautojau,o jums grąžino?Rašiau agentūrai laišką,nereaguoja.Neramu.

  Reply
  • 2019-06-04 at 08:47
   Permalink

   Taip, pinigus atgavome. Tiesa sakant, pinigai nebuvo nurasyti, o tik rezervuoti ir bankas juos grazino i saskaita tik antros savaites pabaigoje.

   Reply
 • 2019-05-13 at 20:22
  Permalink

  Siryt ir mes isigijome pigiuosiu bilietus i Lima. Agentura (musu atveju Elumbus) rezervavo pinigus ir atsiunte patvirtinima su el. bilietu numeriais.
  Deja, po pietu gavome pranesima is agenturos, kad bilietai bus anuliuoti – oro liniju bendrove nepatvirtina skrydzio rezervacijos.

  Reply
  • 2019-05-13 at 20:53
   Permalink

   Deja, bet Jūs antras, kuriam ši problema nutiko. Aš pats asmeniškai būčiau 100% pirkęs šiuos bilietus taipogi, bet, deja, jau šįmet laukia dvi didelės kelionės (Šiaurės Amerika liepos mėnesį ir Pietų Amerika gruodį), tad nebuvo jau kur Peru įterpti. Belieka apgailestauti, kad taip nutiko… Kartais taip būna su tais LABAI pigiais bilietais. Pinigus Jums tikrai grąžins, tik tai, spėju, nelabai guodžia

   Reply
   • 2019-05-13 at 21:28
    Permalink

    Siek tiek gal liudna, bet ne pasaulio pabaiga, bus dar tu ypatingu pasiulymu, kad ir kitomis kryptimis 🙂
    O Jums, su baltu pavydu, linkiu smagiu ir saugiu kelioniu i Siaures ir Pietu Amerika!

    Reply
 • 2019-05-13 at 19:35
  Permalink

  Gali būti,kad ruduo tinkamas metas.Bet griebiau bilietus vasarą-kadangi ilgos atostogos.Tarp kitko,labai būtų įdomu paskaityti jūsų nuotykius peru,juose visada tiek naudingų patarimų.

  Reply
  • 2019-05-13 at 20:52
   Permalink

   Paskutiniu metu labai daug sulaukiu klausimų, kodėl neberašau dienoraščių :/ Atsakymas vienas – neturiu tam laiko. Žinoma, labai norint to laiko surasti galima, bet tada reiktų kažko atsisakyti. O atsisakyti nelabai norisi… 🙂 Reikia gal vėl iš darbo išeiti ir pasinerti į rašymus? 🙂

   Reply
 • 2019-05-13 at 12:45
  Permalink

  Marie > Nevisai tiesą rašote. Buvau asmeniškai Peru lapkričio mėnesį. Ir nemačiau JOKIO lietaus per 2 savaites

  Reply
 • 2019-05-13 at 12:33
  Permalink

  Jau klaida istaisyta: bilietai po 600e 😀

  Reply
   • 2019-05-13 at 13:09
    Permalink

    Netaip paprasta per valanda surasti norinciu keliauti 😀

    Reply
 • 2019-05-13 at 09:59
  Permalink

  Tik ką nusipirkau liepos mėnesiui-3 savaitėm.Maridas-Lima-Guayaquil-Madrid.157 eurai žmogui pirmyn atgal.kažkas neįtikėtino.
  geriausias laikas-būtent vasarą,nes nuo spalio iki balandžio ten liūčių sezonas.
  Jei būčiau pirkus vien Madrid-lima-madrid,būtų 240.bet tokių kainų jau matėm.o čia ir ekvadorą aplankysiu.

  Reply
  • 2019-05-13 at 10:28
   Permalink

   Nevisiskai teisingas patarimas. Reikia suvokti, kad Peru didele ir oras nevienodas. Pvz., Limoje ir aplink “marie” nurodytu metu oras prastesnis (vesiau ir daug ruko), kadangi ten ziema. Tuo tarpu Kuskui aplankyti (Macu Pikcu) musu vasara yra labai tinkamas metas. As asmeniskai pamatyti viska, kas “must to see” rinkciausi lapkriti.

   Reply
   • 2019-05-13 at 12:50
    Permalink

    Labai pritariu 🙂 Buvau lapkričio mėnesį ir per 2 savaites nematėme jokio lietaus. Ir oras buvo superinis – nei per karšta, nei per šalta, kažkur apie 20-25 C

    Reply
  • 2019-06-05 at 15:46
   Permalink

   Gal galite pasidalinti kokiomis avialinijomis ir kokiame puslapyje pirkote bilietus, ačiū!

   Reply
 • 2019-05-13 at 09:52
  Permalink

  Kada geriausias metas aplankyti Peru ? Pagal orus

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.