Super hitas! „RyanAir“ pigūs bilietai iš Kauno į Romą, Italija – vos nuo 23 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusius rekordiškai pigius bilietus iš Kauno į Romą, kuri dažnai vadinama „miestu ant septynių kalvų“, ir kuri nuo Lietuvos nutolusi per 1700 km! Sukombinavus 4 „RyanAir“ skrydžius nuvykti iš Kauno į Italijos sostinę dabar galima rekordiškai pigiai, nes 4 skrydžių bendra suma kainuoja nepilnai 23 EUR už kelionę į abi puses, kas yra tiesiog SUPER kaina! Kelionė būtų per Kopenhagą, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Skrydžiai vykdomi su „RyanAir“ pigių oro linijų bendrovės lėktuvais.
Kiekvienas Romos kampelis tarsi alsuoja istorija, buvusia milžiniškos imperijos didybe, persipynusia su šiuolaikiniu italų gyvenimo būdu ir, be abejo, nuostabiais itališkos virtuvės skoniais ir kvapais. Italijos sostinė kasmet pritraukia milijonus turistų. Antikinės Romos griuvėsių gausu visame mieste, o sakralinių pastatų priskaičiuojama per 200. Romos istorinis centras įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Taipogi Romos mieste yra Vatikano miestas-valstybė – katalikų bažnyčios popiežiaus rezidencija, dar vadinama „Šventuoju sostu“.
Dažnai sakoma, kad Roma nebuvo pastatyta per vieną dieną. Tai – tikrų tikriausia tiesa. Nemaža amžinojo miesto dalis – visiškai viduramžiška, šalia išdidžiai į dangų kyla Renesanso bei baroko stiliaus statiniai, o įmantrios skulptūrėlės puošia kiekvieną miesto kampelį. Miesto gatvelėse nerūpestingai rieda senoviniai Vespa bei Lambretta mopedai, o aikštes užpildo ne tik puošnūs ir legendomis apipinti fontanai, bet ir vietiniai bei turistai, gurkšnojantys energizuojantį espresso ristretto ir besimėgaujantys saldžiu gyvenimu.
Pigių bilietų į Romą datos: 2016 metų lapkritis (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Kopenhaga-Roma-Kopenhaga-Kaunas
Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Persėdimai tarpiniame Kopenhagos oro uoste nėra ilgi. Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovių svetainėje: http://www.ryanair.com/. Bendra 4 skrydžių suma į Romą iš Kauno tėra nepilnai 23 EUR! Visų 4 skrydžių rezervacijos pavyzdžiai pateikti čia:
folore4
15 DKR Danijos pinigais yra tie patys 2 EUR 🙂 Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame pačiame Romos centre, vos per 200 metrų nuo Termini stoties – Romos centrinio transporto mazgo – esančio 3* „Hotel Virgilio“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 6 nakvynės atsieitų vos 471 EUR arba 78,50 EUR/para dviems žmonėms (į kainą įskaičiuoti ir pusryčiai). Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertinama net 8,1 balo! Supančiame rajone gausu parduotuvių ir restoranų. Viešbutis yra vos per 10 minučių pėsčiomis nuo Romos Forumo ir Koliziejaus. Famagosta metro stotis yra už 500 metrų. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
Virgilio
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Romoje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.