Super hitas! Pigūs bilietai į Stambulą, Turkija, iš Stokholmo – tik 23 EUR į abi puses!

Rekordiškai pigūs bilietai iš Stokholmo į Stambulą, kurių kaina prasideda vos 23 EUR į abi puses! Į neįtikėtinai pigių skrydžių kainą įskaičiuotas ir iki 20 kg registruojamas bagažas! Tokį super pasiūlymą apsilankyti didžiausiame Turkijos mieste siūlo „AtlasGlobal“ oro linijų bendrovė. Skrydžiai – tiesioginiai, be jokių tarpinių sustojimų. Iš Lietuvos į Stokholmą galima patogiai nuskristi tiesioginiais „Wizz Air“ arba „Norwegian“ kompanijų vykdomais skrydžiais.
Stambulą aplankyti privalo visi, laikantys save tikrais kelionių gurmanais. Tai – unikalus miestas, kuriame dera begalinė prabanga ir neįsivaizduojamas skurdas. Stambulas – tai tiltas tarp Europos ir Azijos. Ant septynių kalvų, abipus du žemynus skiriančio Bosforo sąsiaurio įsikūrusiame Stambule ankšta lyg gigantiškame skruzdėlyne. Stambulo gatvėmis vienu metu rieda apie 3 mln. automobilių, o mieste gyvena apie 14 milijonų gyventojų. Turkai yra draugiški ir paslaugūs žmonės, todėl galite drąsiai keliauti po šią valstybę, kuri labai didžiuojasi tuo, kad sugeba pritraukti turistus ir sėkmingai vystyti turizmą. Pigūs skrydžiai į Stambulą yra puiki proga įsitikinti tuo, kad turkams iš tikrųjų yra kuo didžiuotis, o mums – dėl ko ten nuvykti bent kartą gyvenime.
Pigių bilietų į Stambulą laikotarpis: 2016 metų balandis-birželis
Skrydžių segmentai: Stokholmas-Stambulas-Stokholmas (tiesioginiai skrydžiai!)
Pigiausius bilietus galite įsigyti prancūziškoje Kayak svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Stokholmas-Stambulas-Stokholmas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Jetineslo4
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Stokholmą į Stambulą su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.