Super hitas! Londonas-Tenerifė-Londonas tik 30 EUR!!!

Skubame pranešti apie nerealiai pigius bilietus iš Londono Gatwick’o oro uosto į Tenerifę, Ispanijai priklausančią amžinojo pavasario salą, didžiausią iš septynių Kanarų salų Atlanto vandenyne, įsikūrusią visai netoli Afrikos krantų. Pigių bilietų kainos į šią nuostabiąją salą prasideda vos nuo 30 EUR už skrydžius į abi puses! Į kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Londoną iš Lietuvos galima tikrai pigiai ir patogiai pasiekti „RyanAir“ ir „Wizz Air“ pigių avialinijų lėktuvais.
Tenerifė visiems pažįstama kaip amžino pavasario, saulės sala. Oro temperatūra neženkliai svyruoja tiek paros metu, tiek keičiantis metų laikams. Vasarą čia oro temperatūra siekia apie 26-28 °C, o žiemą – apie 20-22 °C. Žiemos čia šiltos ir malonios, gali palynoti, tačiau šilumos ir saulės tikrai pakanka.
Aplink šią salą stūkso kalnų virtinės, o centre – gigantiškas 20 km skersmens, 3718 m aukščio, trečias pagal dydį pasaulyje Teidės vulkanas. Tai nepaprastai gražus gamtos kūrinys, kurio viršūnė, vadinama „sniego kepure“, senovės jūreiviams buvo tarsi kelrodė žvaigždė. Šis aukščiausias Ispanijos taškas yra natūrali kliūtis audringiems, drėgniems orams, atkeliaujantiems iš Vakarų Europos. Įspūdingas pakrantės uolas, snieguotas kalnų viršūnes keičia juodo ir geltono smėlio paplūdimiai, o vulkano lavos „mėnulio peizažą“ – vešliai apaugusios kalvos, beribės bananų plantacijos, puansetijų laukai, vynuogynai ir alyvmedžiai. Salos puošmena – Tenerifės nacionalinė gėlė, vadinama „Rojaus paukštės žiedu“. Ši vietovė – lyg magiškas rojus, viliojantis keliaujančias sielas.
Pigių skrydžių į Tenerifę datos: 2016 metų balandis (tėra vos viena data išvykimams už šią kainą – išvykimas balandžio 22 d., grįžimas – gegužės 4 d.)
Skrydžių segmentai: Londonas-Tenerifė-Londonas (tiesioginiai skrydžiai)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Londonas-Tenerifė-Londonas su nustatytomis datomis, kurių, deja, bet keisti negalima – už šią kainą tėra likęs vienas vienintelis variantas nuvykti į saulėtąją Tenerifę. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Sipfkdas
Jei reikia pagalbos nusiperkant bilietus ar sudėliojant skrydžius iš Lietuvos, kad „pagautumėt“ šią nerealią kainą iš Londono – kreipkitės, bandysime padėti.

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Super hitas! Londonas-Tenerifė-Londonas tik 30 EUR!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.