Super!!! Daug įspūdžių ir potyrių suteiksiantis kelionės variantas: aplankykite Kijevą, Dubajų, JAE, bei Manilą, Filipinai iš Vilniaus už visus skrydžius sumokėję vos 160 EUR!!!

Čiupkit šį pasiūlymą negalvodami, nes jis bus aktyvus trumpiau nei valandą laiko nuo šios naujienos paskelbimo. Vos vienos kelionės metu galite aplankyti net 3 visiškai skirtingas pasaulio vietas: Ukrainos sostinę Kijevą, aukso miestą Dubajų bei 7000 salų (tai, beje, yra realus skaičius, o ne poetinis epitetas) valstybę – Filipinus! Kiekvienas potencialus šios kelionės dalyvis individualiai pagal savo poreikius gali pasirinkti norimą praleisti dienų skaičių Arabų Emyratuose bei Filipinuose. Pigiausių bilietų kaina prasideda vos nuo 160 EUR už kelionę į abi puses, kas yra nerealiai nuostabi kaina!
Tai bus 3 atskirų skrydžių segmentai: su „Ukrainos avialinijomis“ perkate bilietus iš Vilniaus į Kijevą bei atgal. Vėliau iš Kijevo su tomis pačiomis avialinijomis perkate skrydžius į Dubajų bei atgal. O iš Dubajaus su „Cebu Pacific“ skrendate iki Manilos ir atgal. Sudėjus visus kelionei reikalingus 6 skrydžius gauname SUPER NEĮTIKĖTINĄ kainą – vos 160 EUR už 6 mūsų kelionei reikalingus skrydžius. Pirkit dabar pat, nes rytoj tokių kainų tikrai jau nebus!!!
Nuo ko pradedame? Bilietus reikės pirkti oficialioje „Tarptautinių Ukrainos oro linijų“ oficialioje svetainėje – spausti čia. Pirmiausiai įsigijame skrydžius iš Vilniaus į Kijevą ir atgal, kurie tekainuoja 38,06 €:
Iškart po to perkate bilietus tame pačiame puslapyje iš Kijevo į Dubajų (skrendant į priekį visą dieną teks praleisti Kijeve – turėsite progą susipažinti su Ukrainos sostine):

Kaip matote, bilietai iš Vilniaus per Kijevą į Dubajų kainuos 101,52 EUR. Prie jų prikombinuojame „Cebu Pacific“ tiesioginius skrydžius iš Dubajaus į Manilą, kurie kainuoja vos 59 EUR į abi puses – spausti čia:

Štai ir viskas – gaunasi tiesiog protu nesuvokiamai pigus kelionės variantas už vos 160 EUR. Pagal mūsų pateiktą pavyzdį skrendant į priekį Jūs praleistumėte beveik 2 pilnas dienas Dubajuje, vėliau tiesioginiu skrydžiu nuskrendate į Manilą ir Filipinuose praleidžiate nepakartojamas 7 dienas. Vėliau grįždami atgal papildomai vėl praleidžiate Dubajuje parą laiko prieš grįždami į Vilnių. Kaip jau minėjome, praleidžiamų dienų kiekį kiekvienoje valstybėje galite lengvai keisti ir susidėlioti Jums patrauklų individualų kelionės planą. Tik siūlome paskubėti, nes kaip rodo patirtis, tokie pigūs „Cebu Pacific” skrydžiai iš Dubajaus į Manilą ir atgal ilgai neužsibūna… Jei norite, kiekvienam Jūsų galime parinkti ir sudėlioti kelionę pagal Jūsų poreikius. Tiesa, reikia skubėti, nes jau rytoj bilietų tokiomis kainomis paprasčiausiai nebeliks!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

4 thoughts on “Super!!! Daug įspūdžių ir potyrių suteiksiantis kelionės variantas: aplankykite Kijevą, Dubajų, JAE, bei Manilą, Filipinai iš Vilniaus už visus skrydžius sumokėję vos 160 EUR!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.