Puikus kombinuotos kelionės planas spaliui: aplankykite Varšuvą, pailsėkite Kretoje ir pasigrožėkite Budapeštu vos už 105 EUR!

Kombinuotos kelionės idėja-pasiūlymas norintiems kuo daugiau pamatyti ir pažinti 🙂 Bei išleisti kuo mažiau pinigų 🙂 Vos vienos kelionės metu galite aplankyti Lenkijos sostinę Varšuvą, vėliau kelionę pratęsti mėgaujantis poilsiu didžiausioje Graikijos saloje Kretoje ir grįžtant pasigrožėti viena gražiausių Europos sostinių – Budapeštu. Ir tai Jums kainuotų nepilnai 105 EUR – tiek kainuoja trys atskiri „RyanAir” skrydžiai bei viena kelionė autobusu Kaunas-Varšuva! Kelionę tektų pradėti Kaune, iš kurio lauktų naktinė sekmadienio kelionė į Varšuvą. Esant poreikiui, į Varšuvą galite atvykti ir para anksčiau – taip turėsite visą šeštadienį pažinčiai su Lenkijos sostine. Kaip tik šiuo metu autobusų bilietai parduodami su akcija – apie tai rašėme vakar.
Iš Varšuvos sekmadienio rytą vos už 20 EUR skrendate į vieną Kretos oro uostų Chanijos mieste. Kreta žinoma kaip puikių paplūdimių, kaitrios saulės bei dangaus žydrumo vandens savininkė. Didelę salos dalį užima poilsiavietės, šiuolaikiški viešbučiai, kavinės ir restoranai, siūlantys pasimėgauti puikiu graikišku maistu. Lankytojų širdis sujaudina ir egzotiška mažų kaimelių atmosfera, kurią sukuria savo išore ramūs, tačiau dvasia temperamentingi vietiniai Kretos gyventojai, kurie pirmiausia yra ištikimi savo salai – Kretai, o tik po to savo šaliai – Graikijai.
Praleidę Kretoje 8 dienas atgal į Kauną grįžtate per Budapeštą, kuris laikomas vienu gražiausių Europos miestų, o toks garsus žurnalas kaip Forbes skyrė Budapeštui septintąją vietą „idiliškam gyvenimui“ tinkamiausių miestų sąraše. Budapeštas ne tik pasižymi fantastiško grožio objektų ir nuostabių panoramų gausa, bet kartu yra ir labiausiai išsivystęs Centrinės ir Rytų Europos dalies miestas.
Pigių skrydžių datos: 2022 metų spalis (tėra vienas kelionės variantas – pavyzdyje)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Varšuva (autobusas) ir trys atskiri skrydžiai Varšuva-Chanija-Budapeštas-KaunasAutobuso akcijinius bilietus galite nusipirkti pasinaudoję vakarykščia mūsų naujiena. Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Bilietus į kiekvieną skrydį atskirai galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovės svetainėje: http://www.ryanair.com/ arba jei Jums tai atrodo sudėtinga, visada galite parašyti mums ir nupirksime bilietus už Jus! Rezervacijos pavyzdys už nepilnai 105 EUR čia:

Štai ir viskas – turite puikų kelionės variantą vos už nepilnus 105 EUR. Primename, kad tai yra tik mūsų komandos sudėliotas kelionės planas su pavyzdinėmis datomis. Galimi įvairūs kelionės trukmės variantai (galima keisti ir kelionės lankomų vietų seką, ir, galbūt, įtraukti kitas Jums įdomias vietas). Tai galite susidėlioti Jūs pats pagal pigius skrydžius arba patikėti tai mums! Jei nepavyksta ar turite klausimų – visuomet galite kreiptis. Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti visus bilietus nuo išvykimo iš Kauno į Varšuvą su grįžimu iš Kretos per Budapeštą atgal namo!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.