Puikus kelionės planas rugpjūčio pabaigai: aplankykite Atėnus bei pailsėkite Kretoje už vos 85 EUR!

Kelionės idėja norintiems daugiau pamatyti ir pažinti 🙂 Vos vienos kelionės metu galite aplankyti Graikijos sostinę Atėnus, o vėliau kelionę pratęsti mėgaujantis poilsiu didžiausioje Graikijos saloje Kretoje. Ir tai Jums kainuotų nepilnai 85 EUR – tiek kainuoja trys atskiri „RyanAir“ skrydžiai! Kelionę tektų pradėti Varšuvoje, į kurią iš Lietuvos didžiųjų miestų galima pigiai ir patogiai nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kaina akcijų metu prasideda vos nuo 3-5 EUR už kelionę į vieną pusę! Gera naujiena ta, kad iš Kretos parskristumėte tiesioginiu „RyanAir“ skrydžiu tiesiai į Vilnių!
Atėnai – išminties ir dvasinės kultūros centras, karo deivės Atėnės vardu pavadinta Graikijos sostinė, kuri kiekvienam dovanoja kelionę į senųjų graikų dievų šventyklą. Čia paliktas žymiausias ir ryškiausias antikos paminklas – Akropolis, kurio didybė siejama su jau minėta deive. Sakoma, jog smeigus jai į žemę ietį, išdygo alyvmedis, šventas graikų medis, visais laikais žmonėms teikęs ir maistą, ir kurą, ir šviesą. Be to, Atėnės kultas buvo siejamas ir su valstybingumu, todėl jos garbei pastatyta šventovė Partenonas, gražiausias graikų architektūros kūrinys, o ansamblio centre – jos skulptūra. Taigi, kiekvienas pasiekęs Akropolio kalvos viršūnę, neliks abejingas šiam žmonijos laisvės, demokratijos ir meno simboliui.
Šiandienos Atėnuose rasime chaotišką judėjimą centro aikštėmis ir gatvėmis, automobilių burzgesį ir klaksonų pypsėjimą, laimei, neužgožiantį visuomet besišypsančių atėniečių bei miesto išlaikytos charakteringos praėjusių amžių atmosferos.
Kreta žinoma kaip puikių paplūdimių, kaitrios saulės bei dangaus žydrumo vandens savininkė. Didelę salos dalį užima poilsiavietės, šiuolaikiški viešbučiai, kavinės ir restoranai, siūlantys pasimėgauti puikiu graikišku maistu. Lankytojų širdis sujaudina ir egzotiška mažų kaimelių atmosfera, kurią sukuria savo išore ramūs, tačiau dvasia temperamentingi vietiniai Kretos gyventojai, kurie pirmiausia yra ištikimi savo salai – Kretai, o tik po to savo šaliai – Graikijai.
Pigių skrydžių datos: 2017 metų rugpjūtis-rugsėjis (galimi įvairūs kelionės trukmės variantai)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Atėnai-Kreta-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus į kiekvieną skrydį atskirai galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Datas galite laisvai keisti, įmanomi trumpesnės ar ilgesnės kelionės variantai. Vienas kelionės pavyzdys žemiau. Iš pradžių nusiperkate bilietą į tiesioginį skrydį iš Varšuvos į Atėnus už 26 EUR:

Praleidžiate Atėnuose kelias dienas (dienų skaičių galite keisti) ir vėliau iš ten vos už 19,51 EUR atskrendate tiesioginiu reisu į Kretą:

Pasimėgavę garsiaisiais Kretos paplūdimiais vėl tiesioginiu „RyanAir“ skrydžiu grįžtate atgal tiesiai į Vilnių:

Štai ir viskas – vasarą palydite keliaudami po Graikiją sumokėdami už tris skrydžius kiek mažiau nei 85 EUR! Visai neblogas kelionės variantas, tiesa? 🙂 Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂 Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame pačiame Atėnų centre netoli Akropolio esančio 2* „Zappion Hotel“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 3 nakvynės atsieitų vos 176,00 EUR arba 58,67 EUR/para dviems žmonėms. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertinama net 8,3 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Zappion
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Atėnuose. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.