Oho! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Vilniaus į didžiausią Tailando salą Puketą – vos nuo 475 EUR!

Įdomus pasiūlymas norintiems komfortiškai ir patogiai nuvykti į Tailandą! Iš Vilniaus skrydžiai su „Turkish Airlines“, kuri neseniai penktą kartą iš eilės buvo išrinkta geriausia Europos aviakompanija, į didžiausią Tailando salą – Puketą dabar tekainuoja vos 475 EUR už kelionę į abi puses! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kaip ir visi „Turkish Airlines“ skrydžiai, kelionė būtų vykdoma su persėdimu didžiausiame Turkijos mieste – Stambule.
Apie nuostabiąją Phuketo salą, turbūt yra girdėjęs kiekvienas. Puketas (Phuket) – tai vienas populiariausių Tailando salų kurortų, antras pagal populiarumą kurortas šalyje. Klimatas čia ne toks drėgnas kaip Patajoje ar Bankoke, jūra švaresnė, o palūdimiai gražesni ir baltesni. Tiesa, paslaugų kainos yra maždaug pusantro karto didesnės nei Patajoje. Čia daug labiau išvystyta infrastruktūra, daugiau gyventojų ir pramogų. Dauguma viešbučių ir turistinių centrų sukoncentruota salos vakarinėje dalyje, nes rytinėje salos dalyje priėjimas prie jūros yra akmenuotas. Puketas yra ideali vieta nardytojams, nes visai netoli nuo kranto auga koraliniai rifai, o vos už 40 km yra vienos geriausių pasaulyje nardymo vietų (Similan ir Surin salynai). Norintiems išvysti Tailando egzotiką, siūlomos ekskursijos motorinėmis valtimis arba kanojomis po daugybę salų aplink Puketo salą, kurių žinomiausios – Džeimso Bondo sala, Phi Phi Don ir Phi Phi Le nuostabiosios salos. Jaunavedžiai čia gali rasti net tokių salų, kuriose gyventų viloje tik jie vieni.
Puketo sala su žemynu sujungta tiltu, todėl turistams gali pasiūlyti pramogų ne tik saloje, bet ir žemyne. Ieškantys aktyvių pramogų, gali pasirinkti raftingą srauniomis upėmis (white rafting), ekskursiją kanojomis po aplinkines salas ir požemines olas, ekskursiją į drugelių sodą, ekursijas į Phi Phi salas arba Krabi, jodinėjimą drambliais ir visas įmanomas vandens pramogas.Pigių bilietų laikotarpis: 2020 metų vasario pabaiga-2020 metų balandis (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Stambulas-Puketas-Stambulas-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Puketas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Galimas ir trumpesnis kelionės variantas – spausti čia.
Bilietus, žinoma, galima nusipirkti ir oficialioje „Turkish Airlines“ svetainėje, bet ten jie kainuoja tradiciškai ~40 EUR brangiau.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Tailandą su grįžimu atgal į Vilnių! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

7 thoughts on “Oho! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Vilniaus į didžiausią Tailando salą Puketą – vos nuo 475 EUR!

 • 2017-11-27 at 10:44
  Permalink

  😀 na ir atsiranda vienetinių 😀 pridėkime tai, kad skrendant į priekį gausit nemokamą nakvynę/transportavimą, aukščiausios klasės viešbutyje Stambule ir galimybę jame pasivaikščioti pusdienį 🙂

  Reply
 • 2017-11-26 at 23:24
  Permalink

  Raminkis, Šėtonai 🙂 Kodėl negaliu? Galiu. Pvz. iš Maskvos, gruodžio 10 – gruodžio 29 d. kaina 460 USD. Į Maskvą pirmyn atgal galima už 100 euro, vizos tranzitui nereikia teisingai pasirinkus oro uostus, tai ir bus beveik identiška kaina tavajai. Rasti užtruko 5 min. Maskva čia kaip variantas ir net neabejoju, kad pilna panašių pasiūlymų iš kitų Lietuvos pašonėje esančių oro uostų. Taip kad tavo kaina jokia ne pigi, o eilinė. Ir nevaidink čia guru kažkokio, stumdydamas tai, kas visiems prieinama, turintiems internetą ir smegenis galvoje. Nuorodą pateikiu žemiau.

  https://www.momondo.com/flightsearch/?Search=true&TripType=2&SegNo=2&SO0=MOW&SD0=HKT&SDP0=10-12-2017&SO1=HKT&SD1=MOW&SDP1=29-12-2017&AD=1&TK=ECO&DO=false&NA=false&currency=USD

  Reply
  • 2017-11-27 at 08:09
   Permalink

   Perki du atskirus skrydžius į Maskvą ir iš jos bei sakai, kad vizos tranzitui nereikia? 😀 Wow, nuostabu. Kas toliau? 🙂 Ką dar naujo sužinosiu? Aš jau net nepradedu kalbos apie tai, kad tavo pasiūlymas yra brangesnis, nepatogesnis, ilgesnis ir prie viso to – reikalaujantis Rusijos vizos 😀

   Reply
 • 2017-11-25 at 00:46
  Permalink

  Nustok aiškinti, gerai? Brangu čia – tai faktas ir apie tai kalba, o ne apie tai kas ką gali ir kas ko nelabai. Dar tas piarinimas turkų žlobiškų avialinijų. Panašių pasiūlymų apstu, suskraidyti į tailandą už pusę šmoto euro. Joks čia ne pigus bilietas. O susidėlioti gali bet kas, tai visiems prieinama – momondo, skyscanner, kiwi, galų gale rusiškas analogas tavo pigiemsbilietams.lt – vandrouki.ru ir t.t.

  Reply
  • 2017-11-25 at 06:47
   Permalink

   Tipinis rėksnys 😀 Visko pilna, viskas pigu, bet elementaraus pavyzdžio pateikti negaliu 🙂 Tau gal bačką paskolint, kad pasilipęs garsiau rėkaut galėtum? Daugiau dėmesio į save atkreipsi 🙂

   Reply
 • 2017-11-24 at 01:35
  Permalink

  Kada čia ant Lietuvos taip gerai gyventi paliko, kad prieš beveik 500 eurų sumą galima parašyti „vos“ ar „tik“? Čia ne litai, litų nebėra jau keli metai, čia eurai. Šita kaina niekuo neypatinga, į tą skylę galima rasti panašių pasiūlymų, gal tik ne iš Lietuvos, o iš aplinkinių (netolimų) oro uostų, taip kad gal jau užteks piarinti šitas avialinijas su jų išpūstomis kainomis.

  Reply
  • 2017-11-24 at 07:12
   Permalink

   Nustok svaidytis sparnuotomis frazėmis, tokiomis kaip „aš galiu, aš žinau, galima, negalima“. Vat paimk ir sudėliok skrydžius už pigiau nei 460 EUR per Kalėdas į Tailandą. Su konkrečiais pavyzdžiais. Ir tada bus galima kalbėti – pigus šis pasiūlymas ar ne.

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.