Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ į Stambulą, Turkiją, iš Vilniaus – tik nuo 158 EUR į abi puses!

Atsirado pigių bilietų iš Vilniaus į didžiausią Turkijos miestą, kontrastingąjį Stambulą, su „Turkish Airlines“, kuri neseniai penktą kartą iš eilės buvo išrinkta geriausia Europos aviakompanija! Tiesioginių skrydžių kaina prasideda vos nuo 158 EUR už kelionę į abi puses, į kainą įskaičiuotas, deja, bet tik rankinis bagažas, o „Turkish Airlines“ vykdomų skrydžių metu būsite nemokamai vaišinami valgiais ir gėrimais lėktuve bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose!
Stambulą aplankyti privalo visi, laikantys save tikrais kelionių gurmanais. Tai – unikalus miestas, kuriame dera begalinė prabanga ir neįsivaizduojamas skurdas. Stambulas – tai tiltas tarp Europos ir Azijos. Ant septynių kalvų, abipus du žemynus skiriančio Bosforo sąsiaurio įsikūrusiame Stambule ankšta lyg gigantiškame skruzdėlyne. Stambulo gatvėmis vienu metu rieda apie 3 mln. automobilių, o mieste gyvena apie 14 milijonų gyventojų. Turkai yra draugiški ir paslaugūs žmonės, todėl galite drąsiai keliauti po šią valstybę, kuri labai didžiuojasi tuo, kad sugeba pritraukti turistus ir sėkmingai vystyti turizmą. Pigūs skrydžiai į Stambulą yra puiki proga įsitikinti tuo, kad turkams iš tikrųjų yra kuo didžiuotis, o mums – dėl ko ten nuvykti bent kartą gyvenime.
Pigių bilietų į Stambulą laikotarpis: 2023 metų kovo pabaiga – 2023 metų birželio pradžia (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Stambulas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai!)Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukos žemiau. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Stambulas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Galimos ir kitos kelionės datos (spauskite ant dominančios datos ir naujame lange atsidarys skrydžių paieškos rezultatai):
Balandžio 20-25 d.
Gegužės 5-11 d.
Gegužės 5-15 d.
Birželio 3-7 d.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Vilniaus į Stambulą su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ į Stambulą, Turkiją, iš Vilniaus – tik nuo 158 EUR į abi puses!

 • 2023-01-21 at 11:18
  Permalink

  Reikia pridurti, kad Stambulas yra ne tik miestas, kuriame galima pabūti ar kažką pamatyti. Bet ir vienas iš geriausių tarpinių sustojimų sekančiam skrydžiui. Turkijos avialinijų skrydžių žemėlapis itin platus, iš Stambulo pasiekti galima labai daug šalių.
  Kitas variantas – Stambulas gali būti tarpinė stotelė skrydžiui ar kelionei automobiliu po pačią Turkiją, pasiekiant jos pajūrį ar kitas lankytinas vietas. Pvz., Lykijos kelias. Čia tiems, kam aktyvus poilsis Turkijoje ir pažinimas patrauklesnis nei drybsojimas ant gultų ir atsivalgymas.
  Ačiū Šėtonui, jo rasti skrydžiai pavasariui tinka viskam.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.