Pigūs bilietai spalio mėn į Trapanį, Sicilija iš Kauno – tik 54 EUR į abi puses!

Spalio mėnesį galima labai pigiai nuvykti į Trapanį, esantį Sicilijoje, kuris nuo Lietuvos nutoles per 2050 km! Pigiausi bilietai už kelionę į abi puses dabar kainuoja vos nuo 54 EUR! Skrydis į priekį būtų tiesioginis iš Kauno, o iš Sicilijos grįžtumėte į Vilnių su praleista pilna diena Milane (be nakvynės). Sukombinavus šiuos 3 skrydžius bendra bilietų suma gaunasi tik 54 EUR už kelionę į abi puses! Į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Sicilija – didžiausia Viduržemio jūros sala, priklausanti Italijai. Savita kultūra, klimatas, istorija ir mentalitetas lėmė ryškų Sicilijos identitetą, kuris nebūdingas daugeliui Italijos provincijų. Tai saulės, vyno, puikaus maisto ir žydrų vandenų sala. O kur dar šarmingieji miestai – Neapolis ir Katanija, legendomis apipintas Etnos ugnikalnis, nedideli istoriniai miesteliai ir istorijomis apipinta dramatiška mafijos istorija. Kelionės į Siciliją metu iš naujo pažinsite Italiją, kuri be Sicilijos būtų ne tokia spalvinga.
Sicilijos žemę trypė kone pusė civilizuoto antikos pasaulio. Užkariautojai ateidavo ir pasitraukdavo, palikdami gilius ir įvairius kultūrinius pėdsakus. Todėl atsirado keisti mišiniai beveik visose salos gyvenimo srityse. Tai paveikė kalbą, papročius, kulinarijos meną ir ypač akivaizdžiai – salos architektūrą. Tas įvairių kultūrų mišinys yra stulbinantis ir kaskart naujai nustebinantis. Tikriausiai todėl, Sicilija tokia egzotiška ir joje dera, rodos, visiškai tarpusavyje nesuderinami dalykai: užburiančio grožio gamta ir turistų poreikiams pritaikyti paplūdimiai, viešbučiai, kavinės; Kristaus Visatos Valdovo mozaika, ir čia pat kolonos su Rytų stiliaus skulptūromis; mergelės Marijos mozaika virš centrinių Palermo bažnyčios durų, o šalimai ant kolonos iškaltas Korano puslapis; visur pilna zujančių turistų ir prekeivių, tačiau kiekviename miestelyje gali atrasti erdvės visiškai vienatvei ir spengiančiai tylai…Pigių bilietų į Siciliją datos: 2017 metų spalis (galimi įvairūs kelionės trukmės variantai)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Trapanis-Milanas-Vilnius
Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovių svetainėje: http://www.ryanair.com/. Bendra 3 skrydžių suma į Siciliją iš Kauno su grįžimu į Vilnių kainuoja vos 54 EUR! Rezervacijos pavyzdys pateiktas čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ bei „Wizz Air“ svetainėse). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame savaitės laiko viešbučio „San Paolo Palace Hotel“ nuomos variantą, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 7,1 balo! Viešbutis „San Paolo Palace“ įsikūręs šalia miesto centro, priešais Palermo įlanką. Šiame 4 žvaigždučių viešbutyje įrengti 2 restoranai, treniruoklių salė ir panoraminė terasa ant stogo su baseinu. 7 naktų dviviečio kambario nuoma atsieina 447 EUR arba vos 63,85 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
Paolo_Palace
Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.